Kaden Groves

Sepp Kuss.
17.09.20234
Kuss doviezol červený dres do Madridu: Je to neuveriteľné. Dnes nás čaká veľká oslavaPrvé tri miesta obsadili jazdci Jumbo-Visma.
17.09.20234
Geoffrey Soupe z tímu TotalEnergies po triumfe v 7. etape na pretekoch Vuelta 2023.
01.09.2023
Veľké prekvapenie na Vuelte. Záverečný špurt ovládol domestik zo Saganovho tímuNečakané meno svieti aj pri druhom mieste.
01.09.2023
Austrálsky cyklista Kaden Groves.
30.08.20231
Groves opäť najrýchlejší, o triumf bojoval s prekvapivým súperomEvenepoel zostal na čele celkového poradia.
30.08.20231
29.08.20231
29.08.20231
Remco Evenepoel počas pretekov Giro d'Italia 2023.
10.05.20234
Na Gire spôsobil drámu zatúlaný pes, najväčší favorit spadol dvakrátVíťazom etapy sa stal Kaden Groves.
10.05.20234
Kaden Groves vyhral 6. etapu na Okolo Katalánska 2023.
25.03.2023
25.03.2023
Kaden Groves vyhral 4. etapu na Okolo Katalánska 2023.
23.03.2023
V špurte 4. etapy bol najrýchlejší Groves, v Katalánsku naďalej vedie RogličSlovinský cyklista má na čele rovnaký čas ako Belgičan Evenepoel.
23.03.2023
Kaden Groves na Okolo Slovenska.
22.03.20224
Na Okolo Slovenska nosil žltý dres. V Katalánsku vyhral o milimetreKaden Groves nadviazal na triumf Michaela Matthewsa.