Barbora Mokošová

Barbora Mokošová.
so 20:08
Mokošovej s Dobrockou sa darilo v Koperi, obe sa dostali do TOP 5Podujatie v Koperi bolo štvrté z piatich pretekov seriálu World Challenge Cup, ktorý je po Svetovom pohári druhým najprestížnejším.
so 20:08
02.05.2024
Mokošová bola najlepšia zo Sloveniek, na olympijskú miestenku to však nestačiloMajsterkou Európy sa stala domáca Manila Espositová za 55,432.
02.05.2024
Slovenská reprezentantka v gymnastike Barbora Mokošová.
30.04.2024
Mokošová zabojuje o tretiu olympiádu, predstaví sa aj v tímovej súťažiSlovenské gymnastky čakajú majstrovstvá Európy žien v talianskom Rimini.
30.04.2024
07.03.2024
Mokošová bojuje o účasť na olympijských hrách, v bradlách jej finále ušloSlovenská gymnastka získala v kvalifikácii známku 12,966.
07.03.2024
Na snímke je najlepšia gymnastka roka 2023 Barbora Mokošová.
25.01.20242
Mokošová si prevzala ocenenie. Boj o olympijskú miestenku nevzdávaNajlepšia slovenská gymnastka sníva o OH v Paríži.
25.01.20242
20.12.2023
Mokošová získala Bratislavskú cenu za šport, ocenenie si odniesol aj plochodrážnik VaculíkOcenenie sa rozdávalo v siedmich kategóriách.
20.12.2023
25.11.2023
Slovensko má nových majstrov vo viacboji, rozhodlo podujatie v PopradeDruhá Adéla Balcová stratila tri body.
25.11.2023
03.10.20231
Slovenská gymnastka si sen o olympiáde nenaplnila. Zvalo: Bojovala ako tigerBarbora Mokošová získala súhrnnú známku 48,032.
03.10.20231
02.10.2023
Kvalifikácia jej nevyšla. Mokošová skončila až v piatej desiatke. Šanca na Paríž stále žijePo 7 z 10 sledov jej patrilo 53. miesto.