Po záchrane čaká Berov tím zmena trénera, príde zo švajčiarskej ligyBochum zvládol baráž s Fortunou Düsseldorf.
ne 15:10
Fotka zo zápasu Fortuna Düsseldorf - VfL Bochum.
27.05.2024
Fantastické vyvrcholenie baráže. Bochum zmazal trojgólovú stratu, rozhodli až penaltyCelý zápas vrátane predĺženia odohral slovenský reprezentant Matúš Bero, premenil aj penaltu.
27.05.2024
Thomas Müller.
18.05.2024
Leverkusen ukončil sezónu bez prehry. Bayern opäť zaváhal a klesolNa druhom mieste skončil Stuttgart.
18.05.2024
Futbalisti Leverkusenu sa radujú z gólu
12.05.2024
Päťdesiat a stále bez prehry. Dokonalej sérii Leverkusenu sa prizeral aj Slovák Bayer Leverkusen zdolal Bochum vysoko 5:0.
12.05.2024
Radosť hráčov Bayeru Leverkusen.
05.05.2024
Leverkusen zdemoloval svojho súpera, gólová prestrelka v boji o záchranuV drese Bochumu odohral 79 minút Matúš Bero.
05.05.2024
Felix Passlack oslavuje gól.
26.04.2024
Bero bol pri výhre Bochumu. Hoffenheimu zmaril plány priblížiť sa k EurópeBero hral do 88. minúty.
26.04.2024
Gólová radosť hráčov Borussie Mönchengladbach v zápase s Hoffenheimom.
20.04.2024
Mönchengladbachu nestačil hetrik Hacka, Bayern deklasoval UnionMatúš Bero nastúpil za Bochum v základnej zostave.
20.04.2024
Gólová radosť Thomasa Müllera v zápase s 1. FC Kolín.
13.04.2024
Bayern oddialil oslavy Leverkusenu, Haller v službách Dortmundu sa znovu zranilBayern Mníchov prišiel o Kingsleyho Comana, ktorý sa zranil v 50. minúte.
13.04.2024
Heiko Butscher
09.04.2024
Bero zažije zmenu. Bochum predstavil dočasného tréneraNemecký klub sa nachádza v kríze.
09.04.2024
Thomas Letsch
08.04.2024
Bero bude mať v Bochume nového trénera, vedeniu došla trpezlivosťBochumu patrí v tabuľke Bundesligy 15. miesto.