HK 95 Považská Bystrica

Radosť hráčov HC Prešov.
07.04.2024
Ustrážili si čisté konto. Prešovčania oslavujú postup do finálePovažská Bystrica im v piatom semifinále nestrelila ani gól.
07.04.2024
Momentka zo zápasu Považská Bystrica - Prešov
05.04.2024
Považania nezvládli dobre rozohraný zápas, Prešov si vybojoval mečbal v predĺženíPrešov dokázal vyrovnať v poslednej minúte stretnutia.
05.04.2024
04.04.20241
Prešov si prinavrátil vedenie v sérii, Považanom nastrieľal päť gólovPrešov vedie v sérii 2:1.
04.04.20241
Zľava Martin Bodák a Dávid Okoličány v prvom zápase semifinále play off Tipos extraligy v hokeji HK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra
04.04.2024
Uspeje Nitra na Zemplíne aj druhýkrát? Športový program na dnes (4. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí vo štvrtok 4. apríla. Aký je program dňa?
04.04.2024
Hokejisti HK '95 Považská Bystrica.
01.04.2024
Prešov trikrát vyhrával, no Považania vždy vyrovnali. Záverečný úder prišiel v predĺženíSéria sa na tretí a štvrtý zápas sťahuje na ľad Považskej Bystrice.
01.04.2024
31.03.2024
Domáci Prešov odštartoval semifinále víťazne, hostia však bojovali až do koncaV sérii hranej na štyri víťazstvá sa ujali hokejisti Prešova vedenia 1:0.
31.03.2024
Hráči Považskej Bystrice sa tešia z postupu do semifinále SHL.
Matej Hank23.03.2024
So Žilinou by to bolo peklo. Považská Bystrica čakala na úspech takmer dve desaťročiaPovažská Bystrica postúpila do semifinále SHL, vo štvrťfinále vyradila Skalicu.
Miloš Bystričan v drese HC Topoľčany.
21.03.2024
Považská Bystrica s historickým počinom, Topoľčany si komplikujú sériuPovažská Bystrica postúpila do semifinále po osemnástich rokoch.
21.03.2024
Jakub Cíger sa so spoluhráčmi z HK 95 Považská Bystrica teší po strelenom góle.
18.03.2024
Považská Bystrica dobyla Skalicu aj druhýkrát, na domácom ľade bude mať mečbalTraja hráči boli vylúčení do konca zápasu.
18.03.2024
Hráči HK Spartak Dubnica.
17.03.2024
Skaličania na domácom ľade pohoreli, hokejisti Dubnice sa dostali do vedeniaŠtvrťfinále sa hrá na štyri víťazné duely.