FC Viktoria Plzeň

Futbalisti Slavie Praha sa tešia z gólu.
st 21:44
Slavia Praha boj o titul nevzdáva, potrebuje však pomoc súperovDomáci o triumfe rozhodli už v úvode zápasu, keď v prvých desiatich minútach strelili dva góly.
st 21:44
Momentka zo zápasu AC Sparta Praha - SK Slavia Sparta.
so 20:05
Pražskému derby dominovali brankári, Sparta dlho hrala bez vykartovaného HaraslínaLukáš Haraslín obdržal druhú žltú kartu v 63. minúte
so 20:05
Radosť hráčov Viktoria Plzeň.
05.05.2024
Olomouc naštrbil vlastný gól Chvátala, Haraslín strelil víťazný gól SpartySigma Olomouc jednogólový náskok neudržala, Hradec Králové je tak bližšie k postupu.
05.05.2024
Gólová radosť futbalistov Sparty Praha.
28.04.2024
Regáli vytrhol Karvinú z poslednej priečky, základnú časť ovládla SpartaSparta mala preed Slaviou náskok štyroch bodov.
28.04.2024
Radosť hráčov Viktorie Plzeň.
24.04.2024
Plzeň postúpila do finále Českého pohára, Zlín zdolala presvedčivoPlzeň vo finále vyzve Spartu Praha.
24.04.2024
Justin Schütz (Nemecko) strieľa gól brankárovi Dávidovi Hrenákovi (Slovensko), vľavo ho bráni Mário Grman (Slovensko) počas prípravného hokejového zápasu.
19.04.20241
Dvojitá rana pre slovenský hokej. Debakel od Nemcov a zranenie opory (Sportnet podcast)Vypočujte si piatkovú časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.
19.04.20241
Najlepším mužom na ihrisku bol kapitán Fiorentiny Cristiano Biraghi.
Titanilla Bőd18.04.20246
Pomer striel 39:2. Jedlička zase exceloval, no taliansky tím bol nad sily PlzneKľúčovým momentom bolo vylúčenie Cadua.
Nicolas Gonzalez oslavuje gól počas zápasu štvrťfinále Konferenčnej ligy Fiorentina - Plzeň.
18.04.20244
Fiorentina dobyla v predĺžení defenzívu Plzne, jej rozprávka sa končí vo štvrťfinálePlzeň dohrávala od 66. minúty v desiatich.
18.04.20244
Fiorentina - Viktoria Plzeň: ONLINE prenos zo zápasu štvrťfinále  Európskej konferenčnej ligy.online
18.04.2024
Konferenčná liga: Plzeň končí vo štvrťfinále, prehrala až po predĺženíSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu odvety štvrťfinále Európskej konferenčnej ligy: ACF Fiorentina - FC Viktoria Plzeň.