Pondelok, 20. septembra, 2021Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

OKTAGON 26: Dôležitý moment, Raška prechádza cez ďalšiu prekážku

(Zdroj: OKTAGON MMA)
Daniel Stankovič|24. júl 2021 o 20:32 (aktualizované 24. júl 2021 o 20:32)

Reštart kariéry českého bojovníka pokračuje v tom správnom smere.

PRAHA. Vo váhe do 84 kilogramov si sily zmeria účastník druhej Oktagon Výzvy Andrés Raška (8-7 MMA) spolu s Danielom "Brunom" Brunclíkom (6-6-1 MMA).

1. kolo

Andrés Raška na nič nečakal a už od úvodu vyšiel naproti úspešnému takedownu, keď sa doslova snažil uštvať Brunclíka pri pletive. Po Brunovej chybe sa mu to aj podarilo, avšak do konca kola sa už nič zásadného nestalo.

2. kolo

Brunclík vyzerá, že súboj už nebude mať dlhého trvania, keď vyzerá veľmi unavene. Raška napriek tomu, že začal dobre nachádzať svojimi úderami súpera aj v postoji sa súboj stále pokúsa dostať na zem. Viacero dobrých Raškových kopov na nohu Brunclíka sa začína vyplácať. Ostré výmeny v postoji zakončené takedownom Rašku.

Sľubný pokus Raškov pokus o arm-triangle Brunclík dobre ubránil a zostáva tak stále v zápase.

3. kolo

Nečakane sa na zem dostávame po chybe Rašku, ktorú využil Brunclík. 

Raška sa snaží zväzovať súpera a nedovoliť mu tak pridávať údery, čo by ho mohli ohroziť. Zo zeme pokus o kimuru končí krásnym pretočením - Raška sa dostáva na svojho protivníka. 

Výsledok: Na body jednohlasne na kartách bodových rozhodcov víťazí Andrés Raška.

Slová víťaza: Hoci som vyhral, nie som spokojný. Víťazstvo darujem môjmu tímu.

Daniel Stankovič sa na stránkach Sportnet venuje zmiešaným bojovým umeniam, skúsenosti zbieral písaním pre portál SvetMMA. Jeho srdcovkou sú bojové športy, umenie a hory.

Súvisiace články