Weissovo Gruzínsko prehrávalo o dva góly, za päť minút vyrovnalo

Íri remizovali v Dubline s Rakúskom. Bod pre ostrovanov zaistil Walters.
Íri remizovali v Dubline s Rakúskom. Bod pre ostrovanov zaistil Walters. (Autor: TASR/AP)
TASR|11. jún 2017 o 20:10

V tabuľke D-skupiny patrí Gruzíncom s tromi bodmi predposledná piata priečka.

BRATISLAVA. Gruzínski futbaloví reprezentanti remizovali v šiestom vystúpení v kvalifikácii MS 2018 na pôde Moldavska 2:2.

Zverenci slovenského trénera Vladimíra Weissa po prvom polčase prehrávali v Kišiňove 0:2, po zmene strán sa im však v priebehu piatich minút podarilo vyrovnať.

V tabuľke D-skupiny patrí Gruzíncom s tromi bodmi predposledná piata priečka. Íri remizovali v Dubline s Rakúskom 1:1 a dostali sa na čelo neúplnej tabuľky o bod pred Srbsko, ktorého večer čakal domáci duel s Walesom.

Bod pre ostrovanov zachránil v 85. minúte Jonathan Walters. Ukrajinci triumfovali v I-skupine v Tampere nad domácim Fínskom 2:1.

V G-skupine sú stále plece pri pleci najväčší favoriti Španielsko a Taliansko, oba tímy majú na konte 16 bodov.

Španieli zvíťazili v nedeľu v Skopje nad Macedónskom 2:1 vďaka presným zásahom Davida Silvu a Diega Costu z prvého polčasu, Taliani v Udine deklasovali Lichtenštajnsko 5:0.

Island zdolal v šlágri I-skupiny Chorvátsko 1:0 gólom Hoerdura Magnussena z 90. minúty a v tabuľke je druhý o skóre za svojím nedeľňajším súperom.

6.Kosovo60153:181 b

Domov»Futbal»Reprezentácie»Weissovo Gruzínsko prehrávalo o dva góly, za päť minút vyrovnalo