1:1, 0:3, 1:0
Kanada na MS v hokeji 2024
Kanada

Fotogaléria (10)
Sam Duggan a Dylan Cozens počas zápasu Veľká Británia - Kanada na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|11. máj 2024 o 15:30

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny A Veľká Británia - Kanada na MS v hokeji 2024 dnes.

PRAHA. Hokejisti Kanady zvíťazili v úvodnom zápase skupiny A na MS v hokeji 2024 s Veľkou Britániou 4:2.

Skóre otvorili hokejisti Veľkej Británie zásluhou Liama Kirka vo 8. minúte. Radosť Britov trvala len 30 sekúnd, keď vyrovnal Michael Bunting.

Kanaďania boli najdominantnejší v 2. tretine, kde skórovali tri góly. Dvakrát sa do streleckej listiny zapísala jednotka minuloročného draftu NHL Connor Bedard.

Briti hrajú už na druhý deň opäť v poludňajšom termíne proti Fínom, javorový list narazí o 16.20 na Dánskom.

Pozrite si kompletný program šampionátu, výsledky a tabuľky.

Fotogaléria zo zápasu Veľká Británia - Kanada na MS v hokeji 2024 (skupina A)
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Veľká Británia - Kanada na MS v hokeji 2024