Nemecko

Najhoršiu známku proti Nemecku dostal Daňo. Najviac zaujal Slafkovský

Juraj Slafkovský v zápase Slovensko - Nemecko v skupine B na MS v hokeji 2024.
Fotogaléria (73)
Juraj Slafkovský v zápase Slovensko - Nemecko v skupine B na MS v hokeji 2024. (Autor: Palo Gašpar / Sportnet)
Sportnet|11. máj 2024 o 09:01

Hráč Montrealu Canadiens ako jediný získal priemernú známku viac ako sedem.

OSTRAVA. Slovenskí hokejisti nevykročili do MS v hokeji 2024 najlepšie. V úvodnom zápase skupiny B prehrali s Nemeckom 4:6 a na prvé body si musia počkať.

Čitatelia Sportnetu po tomto dueli mali možnosť oznámkovať výkony hráčov na stupnici od 1 po 10.

Najvyššie hodnotenie získal Juraj Slafkovský, ktorý mal priemernú známku 7,4. V jeho tesnom závese boli Marek Hrivík a Pavol Regenda, ktorý tesne neprekročili známku 7.

Naopak, čitateľov najviac sklamal výkon Marka Daňa, ktorý dostal najnižšiu známky spomedzi všetkých hráčov - 4,3.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Nemecko na MS v hokeji 2024 (skupina B)

Výkon brankára Stanislava Škorvánka videli priemerne, dostal známku 5,1. Autor druhého slovenského gólu Martin Feherváry získal známku 6,5.

Strelec tretieho gólu Libor Hudáček čitateľov veľmi nepresvedčil, dostal známku 5,7.

Pozrite si kompletné výsledky hlasovania.

Tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»Najhoršiu známku proti Nemecku dostal Daňo. Najviac zaujal Slafkovský