Nepríjemná zrážka- Oscar skončil po zápase s Arsenalom v nemocnici

Oscar si s najväčšou pravdepodobnosťou od futbalu načas nútene oddýchne.
Oscar si s najväčšou pravdepodobnosťou od futbalu načas nútene oddýchne. (Autor: TASR/AP)
SITA|26. apr 2015 o 21:05

Dvadsaťtriročný ofenzívny hráč sa v prvom polčase nepríjemne zrazil s brankárom súpera.

LONDÝN. Brazílsky futbalista v službách Chelsea Oscar musel ísť po zápase 34. kola najvyššej anglickej súťaže Premier League s Arsenalom Londýn (0:0) do nemocnice pre podozrenie na otras mozgu.

Dvadsaťtriročný ofenzívny hráč sa v prvom polčase nepríjemne zrazil s gólmanom ArsenaluDavidom Ospinom a cez polčas ho tréner José Mourinho musel vystriedať.

"Oscar musí absolvovať ďalšie vyšetrenia, potom uvidíme ako ďalej," povedal po zápase novinárom portugalský kormidelník.

Inkriminovaný zákrok:

Domov»Futbal»Anglicko»Nepríjemná zrážka- Oscar skončil po zápase s Arsenalom v nemocnici