Andrej Martin zvládol prvé kole v Prahe, Kovalíkovi sa nedarilo

Jozefovi Kovalíkovi (vpravo) nepostúpil v Prahe do druhého kola. Jeho krajanovi Andrejovi Martinovi sa darilo. (Autor: TASR/AP, SME)
SITA|25. júl 2017 o 14:44

Andrej Martin bojoval takmer tri hodiny.

PRAHA. Slovenský tenista Jozef Kovalík nasadený ako piaty prehral za 108 minút 6:2, 3:6, 4:6 s domácim Zdeňkom Kolářom v utorňajšom zápase prvého kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Advantage Cars Prague Open by Zenova v Prahe (dotácia 43 000 eur, antuka vonku).

Slovenský tenista Andrej Martin nasadený ako štvrtý zvíťazil za 176 minút 6:4, 6:7 (4), 7:6 (6) nad kazašským reprezentantom Oleksandrom Nedoviesovom. Slovenský tenista využil tretí mečbal za stavu 7:6 v tajbrejku tretieho setu.