Proti Poliakom bude chytať Hlavaj, Slováci nastúpia bez zmien v zostave

Na snímke brankár slovenskej hokejovej reprezentácie Samuel Hlavaj
Fotogaléria (10)
Na snímke brankár slovenskej hokejovej reprezentácie Samuel Hlavaj (Autor: TASR)
Sportnet|15. máj 2024 o 12:46

Slovensko dnes na MS v hokeji čaká od 20:20 h. zápas s Poľskom.

OSTRAVA. Aj vo štvrtom zápase slovenských hokejových reprezentantov na MS v hokeji v Česku nastúpi v bránke proti Poľsku Samuel Hlavaj.

Prvé dva zápasy Slovenska na turnaji proti Nemecku (4:6) a Kazachstanu (6:2) odchytal Stanislav Škorvánek.

Následne dostal šancu Hlavaj ktorý doviedol Ramsayho zverencov k dôležitému triumfu nad USA 5:4 po predĺžení.

Po tomto stretnutí mali Slováci deň voľna a dnes od 20:20 h nastúpia na štvrtý duel skupiny B proti Poľsku.

Na rannom rozkorčuľovaní bolo potvrdené, že medzi troma žrďami bude stáť opäť Hlavaj. Proti USA si pripísal 39 zákrokov.

V zápase s Poliakmi ostanu bez zmeny aj zloženia útočných formácii a obranných párov.

Fotogaléria z tréningu Slovenska pred zápasom s Poľskom (MS v hokeji 2024)