Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Žreby zápasov štvrťfinále svetovej skupiny

SITA|Publikované 5. apr 2007 o 16:53

BRATISLAVA 5. apríla (SITA) - Súhrn žrebov stretnutí štvrťfinále svetovej skupiny Davisovho pohára 2007 tenisových mužských reprezentačných tímov, ktoré sa uskutočnia od piatka 6. apríla do nedele 8. apríla:


RUSKO - FRANCÚZSKO

piatok:

Nikolaj Davydenko - Paul-Henri Mathieu

Michail Južnyj - Richard Gasquet

sobota:

Igor Andrejev, Marat Safin - Sébastien Grosjean, Michael Llodra

nedeľa:

Nikolaj Davydenko - Richard Gasquet

Michail Južnyj - Paul-Henri Mathieu

dejisko: Malá športová aréna Lužniki, Moskva, kapacita 6500 divákov, antuka v hale

nominácia Ruska: Nikolaj Davydenko (4. v rebríčku ATP Entry vo dvojhre / 488. v renkingu ATP Doubles Rankings vo štvorhre), Michail Južnyj (17. / 51.), Marat Safin (27. / 114.), Igor Andrejev (235. / 1389.), kapitán Šamil Tarpiščev

nominácia Francúzska: Richard Gasquet (15. / 103.), Paul-Henri Mathieu (56. / 241.), Sébastien Grosjean (59. / 266.), Michael Llodra (75. / 26.), kapitán Guy Forget

začiatky v SELČ: 12.00 h (piatok), 13.00 h (sobota), 12.00 h (nedeľa)

bilancia: 3:0 (spolu so zápasmi bývalého Sovietskeho zväzu 4:2)


BELGICKO - NEMECKO

piatok:

Kristof Vliegen - Tommy Haas

Olivier Rochus - Philipp Kohlschreiber

sobota:

Dick Norman, Christophe Rochus - Michael Kohlmann, Alexander Waske

nedeľa:

Olivier Rochus - Tommy Haas

Kristof Vliegen - Philipp Kohlschreiber

dejisko: Sleuyter Arena, Oostende, kapacita 5000 divákov, antuka v hale

nominácia Belgicka: Olivier Rochus (38. / 56.), Kristof Vliegen (51. / 50.), Dick Norman (114. / 125.), Christophe Rochus (154. / 177.), kapitán Julien Hoferlin

nominácia Nemecka: Tommy Haas (10. / 504.), Philipp Kohlschreiber (60. / 128.), Alexander Waske (130. / 17.), Michael Kohlmann (1011. / 29.), kapitán Patrik Kühnen

začiatky v SELČ: 13.30 h (piatok), 13.30 h (sobota), 13.30 h (nedeľa)

bilancia: 0:7


USA - ŠPANIELSKO

piatok:

James Blake - Tommy Robredo

Andy Roddick - Fernando Verdasco

sobota:

Bob Bryan, Mike Bryan - Feliciano Lopez, Fernando Verdasco

nedeľa:

Andy Roddick - Tommy Robredo

James Blake - Fernando Verdasco

dejisko: Lawrence Joel Veterans Memorial Coliseum, Winston-Salem (Severná Karolína), kapacita 14 500 divákov, tvrdý povrch Latex-ite v hale

nominácia USA: Andy Roddick (3. / 273.), James Blake (9. / 189.), Mike Bryan (- / +2.), Bob Bryan (- / +2.), kapitán Patrick McEnroe

nominácia Španielska: Tommy Robredo (6. / 371.), David Ferrer (16. / 199.),

Fernando Verdasco (35. / 283.), Feliciano Lopez (71. / 142.), kapitán Emílio

Sánchez

začiatky v SELČ: 20.00 h (piatok), 20.00 h (sobota), 20.00 h (nedeľa)

bilancia: 4:3


ŠVÉDSKO - ARGENTÍNA

piatok:

Thomas Johansson - David Nalbandian

Robin Söderling - Juan Martin Del Potro

sobota:

Jonas Björkman, Robert Lindstedt - David Nalbandian, Sebastian Prieto

nedeľa:

Robin Söderling - David Nalbandian

Thomas Johansson - Juan Martin Del Potro

dejisko: Svenska Massan - Convention Centre, Göteborg, kapacita 4000 divákov, tvrdý povrch Taraflex v hale

nominácia Švédsko: Robin Söderling (30. / 257.), Jonas Björkman (40. / 4.), Thomas Johansson (73. / 104.), Robert Lindstedt (- / 48.), kapitán Mats Wilander

nominácia Argentíny: David Nalbandian (12. / 370.), Guillermo Caňas (29. / 645.), Juan Martin Del Potro (58. / 229.), Sebastian Prieto (- / 35.), kapitán Alberto Mancini

začiatky v SELČ: 13.00 h (piatok), 14.00 h (sobota), 13.00 h (nedeľa)

bilancia: 1:1

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.