Utorok, 9. marec, 2021Meniny má Františka

Žreby zápasov 1. kola svetovej skupiny

SITA|Publikované 8. feb 2007 o 17:53

>BRATISLAVA 8. februára (SITA) - Priebežný súhrn žrebov stretnutí 1. kola svetovej skupiny Davisovho pohára 2007 tenisových mužských reprezentačných tímov, ktoré ...

BRATISLAVA 8. februára (SITA) - Priebežný súhrn žrebov stretnutí 1. kola svetovej skupiny Davisovho pohára 2007 tenisových mužských reprezentačných tímov, ktoré sa uskutočnia 9.-11. februára (výsledok žrebu duelu Čile - Rusko bude známy neskôr):


FRANCÚZSKO - RUMUNSKO

piatok:

Richard Gasquet - Victor Hanescu

Sébastien Grosjean - Andrei Pavel

sobota:

Arnaud Clément, Michael Llodra - Florin Mergea, Horia Tecau

nedeľa:

Richard Gasquet - Andrei Pavel

Sébastien Grosjean - Victor Hanescu

dejisko: Zenith - Grand Halle d´Auvergne, Clermont-Ferrand, kapacita 5819 divákov, tvrdý povrch Taraflex v hale

nominácia Francúzska: Richard Gasquet (16. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie), Arnaud Clément (35. vo dvojhre, 30. vo štvorhre), Sébastien Grosjean (45.), Michael Llodra (72. vo dvojhre, 36. vo štvorhre), kapitán Guy Forget

nominácia Rumunska: Andrei Pavel (118. vo dvojhre, 44. vo štvorhre), Florin Mergea (352. vo dvojhre, 211. vo štvorhre), Horia Tecau (425. vo dvojhre, 276. vo štvorhre), Victor Hanescu (755.), kapitán Florin Segerceanu

začiatky v SEČ: 13.00 h (piatok), 13.45 h (sobota), 13.30 h (nedeľa)

bilancia: 6:1


NEMECKO - CHORVÁTSKO

piatok:

Tommy Haas - Mario Ančič

Benjamin Becker - Ivan Ljubičič

sobota:

Michael Kohlmann, Alexander Waske - Mario Ančič, Ivan Ljubičič

nedeľa:

Tommy Haas - Ivan Ljubičič

Benjamin Becker - Mario Ančič

dejisko: KönigPalast, Krefeld, kapacita 4600 divákov, tvrdý povrch Rebound Ace v hale

nominácia Nemecka: Tommy Haas (10. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie), Benjamin Becker (49.), Alexander Waske (110. vo dvojhre, 20. vo štvorhre), Michael Kohlmann (1035. vo dvojhre, 29. vo štvorhre), kapitán Patrik Kühnen

nominácia Chorvátska: Ivan Ljubičič (8. vo dvojhre, 123. vo štvorhre), Mario Ančič (9. vo dvojhre, 84. vo štvorhre), Marin Čilič (168.), Lovro Zovko (662.), kapitán Goran Prpič

začiatky v SEČ: 13.45 h (piatok), 13.45 h (sobota), 13.00 h (nedeľa)

bilancia: 1:1


BELGICKO - AUSTRÁLIA

piatok:

Kristof Vliegen - Lleyton Hewitt

Olivier Rochus - Chris Guccione

sobota:

Dick Norman, Christophe Rochus - Paul Hanley, Lleyton Hewitt

nedeľa:

Olivier Rochus - Lleyton Hewitt

Kristof Vliegen - Chris Guccione

dejisko: Country Hall du Sart-Tilman, Liege, kapacita 4000 divákov, antuka v hale

nominácia Belgicka: Olivier Rochus (34. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie, 56. vo štvorhre), Kristof Vliegen (41. vo dvojhre, 53. vo štvorhre), Christophe Rochus (74. vo dvojhre, 138. vo štvorhre), Dick Norman (126. vo dvojhre, 150. vo štvorhre), kapitán Julien Hoferlin

nominácia Austrálie: Lleyton Hewitt (18. vo dvojhre, 1422. vo štvorhre), Chris Guccione (109.), Peter Luczak (212.), Paul Hanley (bez hodnotenia vo dvojhre, 7. vo štvorhre) , kapitán John Fitzgerald

začiatky v SEČ: 13.30 h (piatok), 15.00 h (sobota), 13.30 h (nedeľa)

bilancia: 0:2


ČESKO - USA

piatok:

Ivo Minář - Andy Roddick

Tomáš Berdych - James Blake

sobota:

Lukáš Dlouhý, Pavel Vízner - Bob Bryan, Mike Bryan

nedeľa:

Tomáš Berdych - Andy Roddick

Ivo Minář - James Blake

dejisko: ČEZ aréna, Ostrava, kapacita 7500 divákov, antuka v hale

nominácia Česka: Tomáš Berdych (12. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie), Lukáš Dlouhý (87. vo dvojhre, 17. vo štvorhre), Ivo Minář (160.), Pavel Vízner (bez hodnotenia vo dvojhre, 15. vo štvorhre), kapitán Jaroslav Navrátil

nominácia USA: Andy Roddick (4.), James Blake (6.), Mike Bryan (bez hodnotenia vo dvojhre, spoločne 3. vo štvorhre), Bob Bryan (bez hodnotenia vo dvojhre, spoločne 3. vo štvorhre), kapitán Patrick McEnroe

začiatky v SEČ: 15.00 h (piatok), 14.30 h (sobota), 14.00 h (nedeľa)

bilancia: 1:1 (pred rozdelením Československa 0:3)


ŠVAJČIARSKO - ŠPANIELSKO

piatok:

Marco Chiudinelli - Rafael Nadal

Stanislas Wawrinka - David Ferrer

sobota:

Yves Allegro, Stanislas Wawrinka - Feliciano Lopez, Fernando Verdasco

nedeľa:

Stanislas Wawrinka - Rafael Nadal

Marco Chiudinelli - David Ferrer

dejisko: Palexpo, Ženeva, kapacita 5400 divákov, tvrdý povrch Taraflex v hale

nominácia Švajčiarska: Stanislas Wawrinka (32. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie, 132. vo štvorhre), Marco Chiudinelli (137.), Yves Allegro (bez hodnotenia vo dvojhre, 41. vo štvorhre), Stephane Bohli (278.), kapitán Severin Lüthi

nominácia Španielska: Rafael Nadal (2.), David Ferrer (15.), Fernando Verdasco (33. vo dvojhre, 314. vo štvorhre), Feliciano Lopez (92. vo dvojhre, 165. vo štvorhre), kapitán Emilio Sanchez

začiatky v SEČ: 13.30 h (piatok), 14.00 h (sobota), 13.30 h (nedeľa)

bilancia: 1:3


BIELORUSKO - ŠVÉDSKO

piatok:

Vladimir Volčkov - Robin Söderling

Max Mirnyj - Thomas Johansson

sobota:

Max Mirnyj, Vladimir Volčkov - Simon Aspelin, Jonas Björkman

nedeľa:

Max Mirnyj - Robin Söderling

Vladimir Volčkov - Thomas Johansson

dejisko: Futbalová manéž, Minsk, kapacita 4769 divákov, tvrdý povrch Taraflex v hale

nominácia Bieloruska: Max Mirnyj (55. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie, 1. vo štvorhre), Vladimir Volčkov (730. vo dvojhre, 1084. vo štvorhre), Pavel Ivanov (428. vo dvojhre), Pavel Kotľarov (851.), kapitán Dmitrij Tatur

nominácia Švédska: Robin Söderling (26.), Jonas Björkman (47. vo dvojhre, 2. vo štvorhre), Thomas Johansson (93.), Simon Aspelin (bez hodnotenia vo dvojhre, 18. vo štvorhre), kapitán Mats Wilander

začiatky v SEČ: 14.00 h (piatok), 14.00 h (sobota), 13.00 h (nedeľa)

bilancia: 0:0


RAKÚSKO - ARGENTÍNA

piatok:

Stefan Koubek - Jose Acasuso

Jürgen Melzer - Guillermo Caňas

sobota:

Jürgen Melzer, Julian Knowle - Jose Acasuso, Sebastian Prieto

nedeľa:

Jürgen Melzer - Jose Acasuso

Stefan Koubek - Guillermo Caňas

dejisko: Intersport Arena, Linz, kapacita 5000 divákov, tvrdý povrch Greenset Trophy v hale

nominácia Rakúska: Jürgen Melzer (30. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie, 19. vo štvorhre), Stefan Koubek (71.), Alexander Peya (106. vo dvojhre, 52. vo štvorhre), Julian Knowle (1418. vo dvojhre, 23. vo štvorhre), kapitán Gilbert Schaller

nominácia Argentíny: Jose Acasuso (40. vo dvojhre, 82. vo štvorhre), Juan Martin Del Potro (67.), Guillermo Caňas (107.), Sebastian Prieto (bez hodnotenia vo dvojhre, 39. vo štvorhre), kapitán Alberto Mancini

začiatky v SEČ: 14.00 h (piatok), 14.00 h (sobota), 14.00 h (nedeľa)

bilancia: 0:0


Súvisiace články