Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Žreby stretnutí 1. kola svetovej skupiny

SITA|Publikované 9. feb 2006 o 21:02

BRATISLAVA 9. februára (SITA) - Súhrn štvrtkových žrebov stretnutí 1. kola svetovej skupiny Davisovho pohára tenistov (10.-12. 2. 2006). Jednotlivé dvojice sú zoradené podľa osemfinálového pavúka (víťazi ...

BRATISLAVA 9. februára (SITA) - Súhrn štvrtkových žrebov stretnutí 1. kola svetovej skupiny Davisovho pohára tenistov (10.-12. 2. 2006). Jednotlivé dvojice sú zoradené podľa osemfinálového pavúka (víťazi prvých dvoch dvojíc sa stretnú vo štvrťfinále atď., všetky časy sú úvedené v SEČ):


Rakúsko - Chorvátsko (antuka v hale, Graz)

piatkové dvojhry od 13.00 h

Jürgen Melzer - Mario Ančič

Stefan Koubek - Ivan Ljubičič

sobotňajšia štvorhra od 14.00 h

Julian Knowle, Alexander Peya - Mario Ančič, Ivan Ljubičič

nedeľňajšie dvojhry od 14.00 h

Jürgen Melzer - Ivan Ljubičič

Stefan Koubek - Mario Ančič


Argentína - Švédsko (antuka vonku, Buenos Aires)

piatkové dvojhry od 15.00 h

David Nalbandian - Robin Söderling

Jose Acasuso - Thomas Johansson

sobotňajšia štvorhra od 15.30 h

Agustin Calleri, David Nabaldian - Simon Aspelin, Jonas Björkman

nedeľňajšie dvojhry od 15.00 h

David Nalbandian - Thomas Johansson

Jose Acasuso - Robin Söderling


Bielorusko - Španielsko (koberec v hale, Minsk)

piatkové dvojhry od 13.00 h

Max Mirnyj - Tommy Robredo

Vladimir Volčkov - David Ferrer

sobotňajšia štvorhra od 13.30 h

Max Mirnyj, Vladimir Volčkov - Feliciano Lopez, Fernando Verdasco

nedeľňajšie dvojhry od 12.00 h

Max Mirnyj - David Ferrer

Vladimir Volčkov - Tommy Robredo


Švajčiarsko - Austrália (antuka v hale, Ženeva)

piatkové dvojhry od 13.00 h

Michael Lammer - Peter Luczak

Stanislas Wawrinka - Chris Guccione

sobotňajšia štvorhra od 13.00 h

Yves Allegro, Georg Bastl - Wayne.Arthurs, Paul Hanley

nedeľňajšie dvojhry od 13.30 h

Stanislas Wawrinka - Peter Luczak

Michael Lammer - Chris Guccione


Nemecko - Francúzsko (tvrdý povrch v hale, Halle)

piatkové dvojhry od 14.00 h

Nicolas Kiefer - Sébastien Grosjean

Tommy Haas - Richard Gasquet

sobotňajšia štvorhra od 15.00 h

Tommy Haas, Alexander Waske - Arnaud Clement, Michael Llodra

nedeľňajšie dvojhry od 13.00 h

Nicolas Kiefer - Richard Gasquet

Tommy Haas - Sébastien Grosjean


Holandsko - Rusko (koberec v hale, Amsterdam)

piatkové dvojhry od 12.00 h

Raemon Sluiter - Dmitrij Tursunov

Melle van Gemerden - Nikolaj Davydenko

sobotňajšia štvorhra od 13.00 h

Raemon Sluiter, John van Lottum - Igor Andrejev, Nikolaj Davydenko

nedeľňajšie dvojhry od 12.00 h

Raemon Sluiter - Nikolaj Davydenko

Melle van Gemerden - Dmitrij Tursunov


USA - Rumunsko (tvrdý povrch vonku, La Jolla)

piatkové dvojhry od 20.00 h

Andy Roddick - Andrei Pavel

James Blake - Victor Hanescu

sobotňajšia štvorhra od 22.00 h

Bob Bryan, Mike Bryan - Victor Hanescu, Andrei Pavel

nedeľňajšie dvojhry od 20.00 h

Andy Roddick - Victor Hanescu

James Blake - Andrei Pavel


Čile - Slovensko (antuka vonku, Rancagua)

piatkové dvojhry od 20.00 h

Fernando González - Michal Mertiňák

Nicolas Massú - Dominik Hrbatý

sobotňajšia štvorhra od 23.00 h

Fernando González, Nicolas Massú - Dominik Hrbatý, Michal Mertiňák

nedeľňajšie dvojhry od 20.00 h

Fernando González - Dominik Hrbatý

Nicolas Massú - Michal Mertiňák


Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.