Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Zranenia trápia hádzanárov IS

Sportnet|Publikované 14. nov 2008 o 23:00

Po dvoch predhrávaných stretnutiach Prešov Trnava 44:20 a Pov. Bystrica Bardejov 32:25 pokračuje hádzanárska extraliga dnes zostávajúcimi

stretnutiami. Celok Inžinierskych stavieb Košice sa opäť predstaví na palubovke súpera. V uplynulom kole vyhrali v Trnave a bez bodu by sa nechceli vracať ani dnes z Hlohovca.

KOŠICE. Na stretnutie cestuje vicemajster bez brankárskej jednotky Dušana Olejára, ktorého vyradilo zranenie a tréner Ján Hruščák sa bude spoliehať na dvojicu mladých gólmanov, ktorí sa ukázali v dobrom svetle už predchádzajúcom kole.

Otázny štart Mazáka

V ostatných troch kolách hráči Hlohovca nebodovali a dá sa predpokladať, že dnes proti Inžinierskym stavbám sa budú snažiť nepriaznivú sériu prerušiť. "Vieme, že domáci nebodovali proti nám nemajú čo stratiť. V prvom stretnutí sme vyhrali, ale bol to z našej strany jeden z najslabších výkonov, ktorý by teraz nemusel stačiť na zisk bodov. V zostave oproti poslednému stretnutiu nastanú zmeny. Uvidíme ako na tom bude pivot Mazák, ktorý má výron a či bude môcť hrať. Nastúpiť by mal Pecha, ktorý v Trnave chýbal. Som rád, že aj Strapko sa je už zdravotne na tom lepšie," hovorí tréner Ján Hruščák. Druhý celok tabuľky je v dnešnom stretnutí miernym favoritom a podľa slov lodivoda necestujú so strachom. "Nebude to pre nás ľahké stretnutie, ale naším cieľom je uhrať čo najlepší výsledok. Príležitosť dostanú naši mladí brankári a verím, že obrana im pomôže a oni podržia spoluhráčov v poli. Trápia nás zranenia a tak nám neostáva len veriť, že mladíci v bránke sa presadia," dodal J. Hruščák.

JAROSLAV GLOVIČKO

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.