Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

ZOH v Soči: Pozrite si, kto v utorok získal zlato

SITA|Publikované 11. feb 2014 o 21:20

Súhrn medailistov na zimných olympijských hrách počas štvrtého finálového dňa. Medailových sád bolo v utorok osem.

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

Ženy - slopestyle: 1. Dara Howellová (na snímke) (Kan.) 94,20 bodu, 2. Devin Loganová (USA) 85,40, 3. Kim Lamarreová (Kan.) 85,00, 4. Anna Segalová (Aus.) 77,00, 5. Emma Dahlströmová (Švéd.) 75,40, 6. Juki Tsubotová (Kan.) 71,60, 7. Katie Summerhayesová (V. Brit.) 70,60, 8. Silvia Bertagnová (Tal.) 69,60,...v kvalifikácii: 18. Natália Šlepecká, 20. Zuzana Stromková (obe SR) - nepostúpili do finále medzi 12 najlepších

how_r623_res.jpeg

BEH NA LYŽIACH

Muži - šprint voľnou technikou: 1. Ola Vigen Hattestad (na snímke) (Nór.) 3:38,39 min, 2. Teodor Petterson (Švéd.) +1,22 s, 3. Emil Jönsson (Švéd.) +19,74, 4. Anders Glöersen (Nór.) +23,66, 5. Sergej Usťugov (Rus.) +54,09, 6. Marcus Hellner (Švéd.) +1:45,92 min, nepostúpili do finále: 7. Bernhard Tritscher (Rak.), 8. Alexej Petuchov (Rus.),...v kvalifikácii: 66. Peter Mlynár (SR) - nepostúpil do štvrťfinále medzi 30 najlepších

hatte_r9671_res.jpeg

Ženy - šprint voľnou technikou: 1. Maiken Caspersen Fallová (na snímke) (Nór.) 2:35,49 min, 2. Ingvild Flugstad Östbergová (Nór.) +0,38, 3. Vesna Fabjanová (Slovin.) +0,40, 4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (Nór.) +1,82, 5. Ida Ingemarsdotterová (Švéd.) +6,55, 6. Sophie Caldwellová (USA) +12,26, nepostúpili do finále: 7. Gaia Vuerichová (Tal.), 8. Denise Herrmannová (Nem.),...

norka_r8245_res.jpeg

BIATLON

Ženy - stihacie preteky na 10 km: 1. Daria Domračevová (na snímke) (Biel.) 29:30,7 min (1 trestný okruh), 2. Tora Bergerová (Nór.) +37,6 s (1), 3. Teja Gregorinová (Slovin.) +42,0 (1), 4. Gabriela Soukalová (ČR) +47,6 (1), 5. Vaľ Semerenková (Ukr.) +52,9 (1), 6. Anastasia Kuzminová (SR) +58,4 (2), 7. Oľga Viluchinová (Rus.) +1:02,2 (1), 8. Karin Oberhoferová (Tal.) +1:07,1 (1),.. 35. Janka Gereková (SR) +3:27,0 (4).

domra_r3813_res.jpeg

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

Ženy - 500 m: 1. Lee Sang-hwa (na snímke) (Kór. rep.) 74,70 s (37,42+37,28-rekord ZOH), 2. Oľga Fatkulinová (Rus.) 75,06 (37,57+37,49), 3. Margot Boerová (Hol.) 75,48 (37,77+37,71), 4. Čang Chung (Čína) 75,58 (37,58+37,99), 5. Nao Kodairová (Jap.) 75,61 (37,88+37,72), 6. Jenny Wolfová (Nem.) 76,67 (37,93+37,73), 7. Wang Pej-sing (Čína) 75,68 (37,82+37,86), 8. Heather Richardsonová (USA) 75,75 (37,73+38,02)

sang-hwa_r7492_res.jpeg

SANE

Ženy - súťaž jednotlivkýň (konečné poradie po štyroch jazdách): 1. Natalie Geisenbergerová (na snímke) 3:19,768 min, 2. Tatjana Hüfnerová (obe Nem.) 3:20,907, 3. Erin Hamlinová (USA) 3:21,145, 4. Alex Goughová 3:21,578, 5. Kimberley McRaeová (obe Kan.) 3:21,895, 6. Anke Wischnewská (Nem.) 3:21,960, 7. Tatiana Ivanovová 3:22,006, 8. Natalia Chorevová (obe Rus.) 3:22,067, ... 25. Viera Gbúrová (SR) 3:26,697

geisen_r9616_res.jpeg

SKOKY NA LYŽIACH

Ženy - súťaž jednotlivkýň na strednom mostíku HS-106: 1. Carina Vogtová (na snímke) (Nem.) 247,4 bodu (103 m/97,5 m), 2. Daniela Iraschková-Stolzová (Rak.) 246,2 (98,5 m/104,5 m), 3. Colinne Mattelová (Fr.) 245,2 (99,5 m/97,5 m), 4. Sara Takanašiová (Jap.) 243,0 (100 m/98,5 m), 5. Evelyn Insamová (Tal.) 242,2 (98,5 m/99 m), 6. Maja Vtičová (Slovin.) 241,9 (100,5 m/100,5 m), 7. Juki Itová (Jap.) 241,8 (97,5 m/101 m), 8. Maren Lundbyová (Nór.) 235,5 (97 m/100 m)

vogt_r6668_res.jpeg

SNOUBORDING

Muži - U-rampa: 1. Jurij Podladčikov (na snímke) (Švaj.) 94,75 bodu, 2. Ajumu Hirano 93,50, 3. Taku Hiraoka (obaja Jap.) 92,25, 4. Shaun White (USA) 90,25, 5. David Hablützel (Švaj.) 88,50, 6. Ji-wej Čang 87,25, 7. Š´ Wan-čcheng (obaja Čína) 81,00, 8. Tim Kevin Ravnjak (Slovin.) 72,25

snou_r2925_res.jpeg

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.