Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 12. nov 2008 o 23:00

III. liga mužov Severovýchod - 5. kolo - Svidník A - Bardejov C 12:6 (M. Kurečko ml. 4,5, Močilenko a L. Kostelník po 3,5, Vodila 0,5 Kasala a

Steranka po 2, Sabol a Magdziak po 1) Bzenov - Lúžany 16:2 (Adam a Molčan po 4,5, Fecko a Priščák po 3,5 Vajda 2) Humenné B - Bardejov B 11:7 (Michalčo 4,5, Krajňák 3,5, Treščák 2, Hajdučko 1 Ľ. Pillár 2,5, Majirský a Jul. Lukáč po 2, P. Pillár 0,5) VSTK Vranov n/T C - Župčany 12:6 (Tkáč 4,5, Zajac 3,5, Holp a Sabo po 2 Ľ. Kollarčík 3,5, Bucko 2,5) Vranov n/T D - Snina 5:13 (Zimný 3,5, Olbricht 1, Hajduk 0,5 Paulík 4,5, Š. Štuň 3,5, Hudák 3, Charitun 2) Udavské - Svidník B 14:4 (D. Gajdoš st., M. Gajdoš a Chomča po 4,5, Barnišin 0,5 Nemec, Kavuľa, Dubec a Ščur po 1).

Tabuľka

1. Svidník A550069:2115

2. Humenné B541052:3814

3. Udavské532059:3113

4. Vranov C540158:3213

5. Bzenov530254:3611

6. Bardejov C530242:4811

7. Snina520343:479

8. Svidník B520332:589

9. Bardejov B510440:507

10. Župčany510433:577

11. Vranov D501438:526

12. Lúžany500520:705

IV. liga mužov Šarišsko duklianska - 5. kolo - Svidník C - Sibírska Prešov 12:6 (Kmiť a Kosár po 3,5, Ivančo a Petrík po 2,5 Gábor a Štefaňák po 2, Pav. Kollarčík a Maňkoš po 1) Široké - Lemešany 9:9 (M. Fotta 4,5, Pribula, Palenčár a E. Fotta po 1,5 C. Sabol, Novák a J. Fotta po 3) Duplín - Bardejov D 6:12 (Kapa a Tirer po 3 Kalapáč a Varjan po 3,5, Seman a Podubinský po 2,5) Torysa - Lipany 7:11 (R. Roba 4,5, Šašala a Koľ po 1, Bujňák 0,5 P. Roba a Fedurco po 3,5, Zviják 3, Genčur 1) Stropkov - ŠKP Prešov 10:8 (Stolárik 4,5, Bunda 2,5, Malina a Kočiš po 1,5 Pištej a Fuchs po 3, Adamišin 2) Zborov - Svidník D 7:11 (Juročko ml. 4,5, Rondzik a Juročko st. po 1, Hopko 0,5 Kurečková 3,5, Ščur 3, Palko 2,5, Maťaš a Michalič po 1).

Tabuľka

1. Stropkov532053:3713

2. Lipany532052:3813

3. Zborov531150:4012

4. Bardejov D530247:4311

5. Torysa521247:4310

6. ŠKP Prešov521247:4310

7. Svidník C521245:4510

8. Lemešany513145:4510

9. Duplín512241:499

10. Svidník D520339:519

11. Sibírska Prešov510438:527

12. Široké501436:546

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.