Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 19. nov 2008 o 23:00

III. liga mužov Severovýchod - 6. kolo - Bardejov C - Svidník B 9:9 (Kasala a Sabol po 3,5, Steranka 1,5, Seman 0,5 Kavuľa 3, Nemec, Dubec a

Kurečková po 2), Snina - Udavské 6:12 (Š. Štuň 3,5, Paulík 1,5, Hudák 1 M. Gajdoš 4,5, D. Gajdoš st. 3,5, Chomča 3, Zubek 1), Župčany - Vranov n/T D 11:7 (Bucko a Ľ. Kollarčík po 3,5, Kravec 3, Lazor 1 Zimný 4,5, Olbricht a Knoblich po 1, Hajduk 0,5), Bardejov B - Vranov n/T C 7:11 (Ľ. Pillár 3, Jul. Lukáč a Kalapač po 1,5, Majirský 1 Sabo 3,5, Zajac a Tkáč po 3, Holp 1,5), Lúžany - Humenné B 6:12 (Vajda 4, Tomko a St. Kočiš po 1 Michalčo, Krajňák a Karandyšovský po 3,5, Treščák 1,5), Svidník A - Bzenov 10:8 (Močilenko 4, L. Kostelník 2,5, M. Kurečko ml. 2, Vodila 1,5 Adam 3,5, Molčan 2,5, Priščák 2).

Tabuľka

1. Svidník A660079:2918

2. Humenné B651064:4417

3. Udavské642071:3716

4. Vranov C650169:3916

5. Bardejov C631251:5713

6. Bzenov630362:4612

7. Svidník B621341:6711

8. Snina620449:5910

9. Župčany620444:6410

10. Bardejov B610547:618

11. Vranov D601545:637

12. Lúžany600626:826

III. liga mužov Juh - 6.kolo - Valaliky - Borša 13:5 (Kacvinský 4,5, Takáč 3,5, Drotárová a Sisák po 2,5 Nagy 3, Balogh 2), Falkušovce/Bracovce - Malý Kamenec 0:18 (L. Kiss ml., Ľ. Szabó, Sz. Tóth a Cs. Máté po 4,5), Sobrance - Hraň 9:9 (Varchola 4,5, Macík 2, Timočko 1,5, Kozma 1 Hrivňák 3,5, Mišinský 2,5, Mich. Mihajlo 2, D. Juroš 1), Trebišov - Lokomotíva Košice D 10:8 (Dula 3,5, Hurčík 3, Bandoľa 2,5, Sütő 1 Majoroš 3, Pekár 2,5, Fotta 1,5, Kušnír 1), Veľké Kapušany B - Čečehov 12:6 (F. Krištof a Valach po 2,5, V. Krištof 2, 6 x WO D. Danilovič 3, Maskaľ 2, Vaľo st. 1), Michalovce B - Vojčice C 11:7 (Palovčík a Šinkár po 4,5, Melikant 1,5, Sokologorský 0,5 F. Ujhelyi, M. Ujhelyi a Jaremenko po 2, Mihok 1).

Tabuľka

1. Valaliky660081:2718

2. Michalovce B650170:3816

3. Loko. Košice D641174:3415

4. Malý Kamenec631261:4713

5. Čečehov631260:4813

6. Trebišov631259:4913

7. Borša620447:6110

8. Vojčice C612345:6310

9. Veľ. Kapušany B620442:6610

10. Falkušovce/Bracovce620435:7310

11. Sobrance603341:679

12. Hraň601533:757

IV. liga mužov Vihorlatská - 6. kolo - Kamenica n/C A - Košarovce 14:4 (Pavlotty 4,5, J. Starec 4, Bocko 3,5, Sabo a Babják po 1 D. Kaňuk a Karabinčík ml. po 1,5, Sabol 1), Snina B - Medzilaborce 11:7 (Hudák 4,5, Bajus 3,5, Kopáč 2, Hrib 1 Mazanec 3, R. Šmiga 2, Sopirják 1,5, Salák 0,5), Čierne n/T - VSTK Vranov n/T E 17:1 (Hudák 3,5, J. Kachman 3, R. Kachman 2,5, Haňo 2, 6 x WO Kupa 1), Kamenica n/C B - Topoľovka 9:9 (Rošák 3,5, Lauda 2,5, Sojčák a Beľančin po 1,5 Jurkanin 4, Švigar 3, Rada 2), Jabloň - Zemplínske Hámre 9:9 (Židzik 3,5, Lebloch 2,5, Paulišin a Dzurov po 1,5 Dzubák 4, Cogan 3, Širgeľ 2), Tecák Vranov n/T - Snina C 13:5 (Stredný 4,5, Časár 4, Jakubčin 3,5, Rusnák 1 Charitun 2,5, Kontuľ a Koscelanský po 1, Butala 0,5).

Tabuľka

1. Kamenica n/C A651075:3317

2. Čierne n/T650172:3616

3. VSTK Vranov n/T E640246:6214

4. Topoľovka632160:4814

5. Jabloň631259:4913

6.-7. Tecák Vranov n/T630353:5512

Zemplínske Hámre622253:5512

8. Snina B621353:5511

9. Medzilaborce621355:5311

10. Snina C620438:7010

11. Kamenica n/C B602448:608

12. Košarovce600636:726

IV. liga mužov Zemplínska - 6 kolo - Sečovce - Pribeník 11:7 (Pataky a Sedlák po 4,5, Kolesár 1,5, Koščo 0,5 Z. Filep st., Fülöp a Z. Filep ml. po 2, A. Tóth 1), Parchovany - Veľké Kapušany C 12:6 (Baranišin, Račok a Lehončák po 3,5, Jakubov 1,5 J. Lakatoš 4, J. Karlík ml. a Popčák po 1), Čečehov B - Streda n/B 4:14 (Hreňo a Mráz po 2 V. Tóth 4,5, Kóbori a G. Kovács po 3,5, Z. Kovács 2,5), Trebišov B - Falkušovce/Bracovce B 14:4 (Popaďák 4,5, Németh 3,5, Sütő a Wawrek po 2,5, Savko 1 Ondovčík 2, Frenák a Štefan po 1), Malý Kamenec B - Vojany Tigers 6:12 (Bók 3, Z. Máté st. 2, B. Kiss 1 Lukáč 3,5, Várady, Havrila a Varga po 2,5), Jednota Michalovce C - Čičarovce 12:6 (Jakubu a Maskaľ po 3,5, Mertenz 3, Kostovčík 2 N. Molnár 4,5, Zs. Csanak 1, Űveges 0,5).

Tabuľka

1. Streda n/B660094:1418

2. Trebišov B650171:3716

3. Čičarovce650166:4216

4. Michalovce C650165:4316

5. Vojany622253:5512

6. Čečehov B621352:5611

7. Pribeník621350:5811

8. Parchovany621349:5911

9. Sečovce621343:6511

10. Malý Kamenec B602441:678

11. Falkušovce/Bracovce B610538:708

12. Veľké Kapušany C600626:826

V. liga mužov Michalovsko-sobranecká - 7. kolo - Blatná Polianka - Vojany Tigers C (dohrávka 17.11.2008) Porostov - Budkovce C 3:15 (Mir. Hreščák 1,5, Mich. Hreščák 1, Longa 0,5 Minda st. a Minda ml. po 4,5, J. Horňák 4, Lörinc 2), Michalovce D - Budkovce A 4:14 (Sekletár 2,5, Salma 1,5 Olejár a Mištanič ml. po 4,5, Astaloš 3, Gerboc 2), Slávia Michalovce - Lúčky 7:11 (Brandabura 2,5, Paulina 2, Matej 1,5, Nameš 1 Hospodár 4,5, Kalaj 3,5, Vasiľ 2, Svoboda 1), Budkovce B - Tušická Nová Ves 17:1 (M. Horňák, Bréda a Astrab po 4,5, Mištanič st. 3,5 Mištaľ 1), Budkovce D - Kaluža 3:15 (Pivarník 2, Sabol 1 Sorokáč a Kondáš po 4,5, Fencík 3,5, Stariat 2,5).

Tabuľka

1. Budkovce A7700109:1721

2. Kaluža770090:3621

3. Lúčky760179:4719

4. Slávia Michalovce750293:4317

5. Budkovce B750287:3817

6. Blatná Polianka630355:5312

7. Michalovce D720560:6611

8. Tušická Nová Ves720537:8911

9. Budkovce C720555:7111

10. Budkovce D710642:83 9

11. Vojany Tigers C610532:76 8

12. Porostov70079:117 6

V. liga mužov Trebišovská - 6. kolo - Hraň D Vojčice D 3:15 (D. Juroš 3 M.Zubko 4,5,D.Jeňo,J.Figeľ, J.Zubko po 3,5 ), Hraň C Vojany B 5:13 (K. Molitorisová 3,L. Tomko 2 - J.Franko,M.varga a A.Mórik po 3,5,M.Gyure 2), Hraň B V.Horeš 16:2 ( T. Juroš 3, Bobik a R. Jarabek po 4,5, Zuskáč 4- J.Ternila 1,L.Szallár a A.Pustai po 0,5), Streda n/B B- Parchovany B 11:7 (Szabo 3,5,J.Juras 4,5,D.A.Išky po 1,5 - J.Daňko a M. Bireš 2, Vavrek 3), M.Kamenec C Boľ 17:1 (Z. Mate ml., V.Fúrik a D.Parajoš po 4,5, P. Szabo 3,5 - G.Balog 1), Borša B Pribeník B 17:1 ( R. Hajdu, J. a G. Gánoczy po 4,5, Kára K. 3,5).

Tabuľka

1. Borša B660085:2318

2. Streda nad Bodrogom B660074:2618

3. Hraň B651081:2717

4. Parchovany B 640268:4014

5. M. Kamenec C631265:4313

6. Vojčice D 631262:4613

7. Hraň D612343:6710

8. Pribeník B620440:6810

9. Vojany B620443:6110

10. V. Horeš610535:738

11. Hraň C601533:757

12. Boľ600623:856

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.