Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 19. nov 2008 o 23:00

III. liga mužov Severovýchod - 6. kolo - Bardejov C - Svidník B 9:9 (Kasala a Sabol po 3,5, Steranka 1,5, Seman 0,5 Kavuľa 3, Nemec, Dubec a

Kurečková po 2) Snina - Udavské 6:12 (Š. Štuň 3,5, Paulík 1,5, Hudák 1 M. Gajdoš 4,5, D. Gajdoš st. 3,5, Chomča 3, Zubek 1) Župčany - Vranov n/T D 11:7 (Bucko a Ľ. Kollarčík po 3,5, Kravec 3, Lazor 1 Zimný 4,5, Olbricht a Knoblich po 1, Hajduk 0,5) Bardejov B - Vranov n/T C 7:11 (Ľ. Pillár 3, Jul. Lukáč a Kalapač po 1,5, Majirský 1 Sabo 3,5, Zajac a Tkáč po 3, Holp 1,5) Lúžany - Humenné B 6:12 (Vajda 4, Tomko a St. Kočiš po 1 Michalčo, Krajňák a Karandyšovský po 3,5, Treščák 1,5) Svidník A - Bzenov 10:8 (Močilenko 4, L. Kostelník 2,5, M. Kurečko ml. 2, Vodila 1,5 Adam 3,5, Molčan 2,5, Priščák 2).

Tabuľka.

1. Svidník A660079:2918

2. Humenné B651064:4417

3. Udavské642071:3716

4. Vranov C650169:3916

5. Bardejov C631251:5713

6. Bzenov630362:4612

7. Svidník B621341:6711

8. Snina620449:5910

9. Župčany620444:6410

10. Bardejov B610547:618

11. Vranov D601545:637

12. Lúžany600626:826

IV. liga mužov Šarišsko duklianska - 6. kolo - Sibírska Prešov - Svidník D 11:7 (Gábor a Toporcerová po 3,5, Pav. Kollarčík 2,5, Štefaňák 1,5 Ščur 4, Michalič 2, Palko 1) ŠKP Prešov - Zborov 7:11 (Lipnický 3, Fuchs 2, Dandár 1, Jankura a Paľo po 0,5 Juročko ml. 4,5, Juročko st. 3, Rondzik 2, Baran 1, Hopko 0,5) Lipany - Stropkov 9:9 (P. Roba 3,5, Fedurco 2,5, Zviják a Genčur po 1,5 Stolárik, Bunda a Kočiš po 3) Bardejov D - Torysa 12:6 (Ľ. Pillár a Steranka po 3,5, Kalapáč 2,5, Varian 1,5, Seman 1 R. Roba 4, Koľ a Bujňák po 1) Lemešany - Duplín 13:5 (C. Sabol 4,5, Novák a J. Fotta po 3,5, J. Sabol 1,5 Tirer a Fiľarský po 2, Kapa 1) Svidník C - Široké 14:4 (Kmiť a Kosár po 4, Ivančo a Petrík po 3 Kravec a Palenčár po 1,5, E. Fotta a Pribula po 0,5).

Tabuľka.

1. Stropkov633062:4615

2.-3. Lipany633061:4715

Zborov641161:4715

4. Bardejov D640259:4914

5. Svidník C631259:4913

6. Lemešany623158:5013

7. Torysa621353:5511

8. ŠKP Prešov621354:5411

9. Sibírska Prešov620449:5910

10. Duplín612346:6210

11. Svidník D620446:6210

12. Široké601540:687

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.