Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 4. dec 2008 o 00:00

III. liga mužov Juh - 8. kolo - Valaliky - Falkušovce/Bracovce 18:0 (Kacvinský, Drotárová a Takáč po 4,5, Sisák 3, Blaňár 1,5), Sobrance - Borša 9:9

(Varchola 4,5, Kozma 2, Timočko 1,5, Copák 1 - Nagy 3,5, Balogh 3, Hajdu 2,5), Trebišov - Malý Kamenec 7:11 (Dula a Hurčík po 2,5, Ščerba 1, Bandoľa a Sütő po 0,5 - Ľ. Szabó, Sz. Tóth a Cs. Máté po 3, L. Kiss ml. 2), Veľké Kapušany B - Hraň 14:4 (F. Krištof 4,5, Valach 3,5, Sabo 3, V. Krištof 1,5, Popély 0,5 - Hrivňák a Mišinský po 2), Lúčky Michalovce B - Lokomotíva Košice D 15:3 (Šinkár a Melikant po 4,5, Hanke 3,5, Sokologorský 2,5 - Pekár, Petričko a Kušnír po 1), Vojčice C - Čečehov 8:10 (M. Ujhelyi 3, Dulič a F. Ujhelyi po 2, Mihok 1 - Terezka a Maskaľ po 3,5, D. Danilovič a Vaľo st. po 1,5).

1. Valaliky8800116:2824

2. Michalovce B870196:4822

3. Lok. Košice D851287:5719

4. M. Kamenec851285:5919

5. Trebišov841381:6317

6. Čečehov841377:6717

7. Borša831466:7815

8. V. Kapušany B830564:8014

9. Sobrance804455:8912

10. Vojčice C812554:9012

11. Falk./Brac.820643:10112

12. Hraň801740:1049

IV. liga mužov Vihorlatská - 8. kolo - Kamenica n/C A - Snina B 10:8 (J. Starec 4,5, Bocko 3,5, Sabo 2 - Bajus a Hudák po 2,5, Kopáč 2, Hrib 1), Čierne n/T - Košarovce 14:4 (B. Kachman 4,5, R. Kachman 3,5, Haňo 3, J. Kachman 2,5, Madura 0,5 - D. Kaňuk 2, Karabinčík ml. a Sabol po 1), Kamenica n/C B - Medzilaborce 9:9 (Lauda 3,5, Nitkulinec a Beľančin po 2,5, Sojčák 0,5 - R. Šmiga 4, Mazanec a Salák po 2, Sopirják 1), Jabloň - VSTK Vranov n/T E 16:2 (Paulišin a Lebloch po 4,5, Židzik a Dzurov po 3,5 - Friedmanský 2), Tecák Vranov n/T - Topoľovka 10:8 (Stredný a Časár po 3,5, Rusnák 2,5, Jakubčin 0,5 - Jurkanin 4, Balogač 2, Rada a Švigar po 1), Snina C - Zemplínske Hámre 2:16 (Kontuľ a Butala po 1 - Dzubák, Širgeľ a Cogan po 4,5, Brehovský 2,5).

1. Kamenica A871097:4723

2. Čierne870196:4822

3. Tecák850375:6918

4. VSTK E850358:8618

5. Topoľovka842280:6418

6. Jabloň841381:6317

7. Z. Hámre832375:6916

8. Snina B831471:7315

9. Medzilaborce822472:7214

10. Snina C820646:9812

11. Kamenica B803565:7911

12. Košarovce800848:968

IV. liga mužov Zemplínska - 8. kolo - Sečovce - Parchovany 6:12 (Pataky 3,5, Koščo 1,5, Sedlák 1 - Račok 4,5, Baranišin 3,5, Lehončák 3, Mrusko 1), Čečehov B - Pribeník 13:5 (Mráz 4,5, Hreňo 3,5, M. Štefanič a Vaľo ml. po 2,5 - Z. Filep st. a Fülöp po 2, A. Tóth 1), Trebišov B - Veľké Kapušany C 17:1 (Sütő a Sikora po 4,5, Németh a Popaďák po 4 - L. Lakatoš a J. Karlík ml. po 0,5), Malý Kamenec B - Streda n/B 2:16 (Bók 2 - G. Kovács a V. Tóth po 4,5, Kóbori a Z. Kovács po 3,5), Jednota Michalovce C - Falkušovce/Bracovce B 16:2 (Mertenz a Jakubu po 4,5, Piroháč 4, Kostovčík 2,5, Maskaľ 0,5 - Frenák a Ondovčík po 1), Čičarovce - Vojany 13:5 (N. Molnár 4,5, Űveges 3,5, Zs. Csanak 3, J. Molnár 2 - Várady 2,5, Krajnyik 1,5, Lukáč 1).

1. Streda n/B8800121:2324

2. Michalovce C870196:4822

3. Čičarovce870192:5222

4. Trebišov B860295:4920

5. Čečehov B841379:6517

6. Pribeník831465:7915

7. Parchovany831469:7515

8. Vojany822461:8314

9. Sečovce821554:9013

10. M. Kamenec B803552:9211

11. Fal./Brac. B811649:9511

12. V. Kapušany C800831:1138

V. liga mužov - Michalovsko-sobranská - 9. kolo - Porostov - Vojany C 9:9 (Hajaš, Longa a Mich. Hreščák po 2,5, Pinkovský 1,5 - Lengyel a Varga po 4, Filip 1), ŠKST Michalovce D - Blatná Polianka 13:5 (Salma 4,5, Šoltes 3,5, Sokáč a Gecko po 2,5 - Šarocký 3, Vinc 2 ), Slávia Michalovce - Budkovce C 14:4 (Matej 4,5, Paulina 4, Brandabura 2,5, Nameš 2, Bilčák 1 - Minda ml. a Minda st. po 1,5, J. Horňák 1), Budkovce B - Budkovce A 3:15 (Bréda, Astrab a M. Horňák po 1 - Astaloš 4,5, Olejár, Gerboc a Mištanič ml. po 3,5), Budkovce D - Lúčky 2:16 (Sabol 2 - Vasiľ a Hospodár po 4,5, Svoboda a Kalaj po 3,5), Kaluža - Tušická Nová Ves 17:1 (Fencík, Stariat a Sorokáč po 4,5, Kondáš 3,5 - Matysko 1).

Tabuľka

1. Budkovce A9900 136:2627

2. Kaluža9900 121:4127

3. Lúčky9801 105:5725

4. Slávia9603 103:5921

5. Budkovce B950498:6319

6. Michalovce D940588:7417

7. Bl. Polianka940578:8417

8. Tuš. N. Ves930651:11115

9. Vojany C921656:10614

10. Budkovce C920762:10013

11. Budkovce D910849:11211

12. Porostov901824:138 9

V. liga mužov - Trebišovská - 8. kolo - Hraň D - V. Horeš 9:9 (D.Juroš 4,5, J. Juroš 2,5, T. Tomko a E. Barna po 0,5 - M. Tekeľ 2, J. Ternyila 2, L. Szallar 3, A. Pusztai 2), Hraň C - Parchovany B 8:10 (K. Molitorisová, M. Jurošová, L. Tomko, Kiš-Petyová po 2 - M. Bireš, J. Havriš, J. Daňko a P. Vavrek po 2,5 M), Hrań B -,Boľ l8:0 (T. Juroš, P. Zuskač, P. Bobik, R. Jarabek po 4,5), Streda nad Bodrogom B - Borša B 9:9 (J. Juras 4,5, L. Szabo 2,5, A. Išky 1, A. Belasz 1 - G. Ganoczi 3,5 R. Hajdu 1,5, J. Ganoczi 2, L. Kara 1), Pribeník B - M. Kamenec C 11:7 (Filep Z. ml. 4,5, P. Koczék a S. Filep po 1,5, Eszenyi J. 1, Lengyel G. 2,5 - Z. Mate ml. 2, P. Szabo 2, V. Furik 3), Vojčice D - Vojany B 12:6 (D. Jeňo 4,5, J. Figeľ 3,5, J. Zubko 2,5, M. Zubko 1,5 - J. Franko 3, Varga M. 2, A. Mórik 1). Dohrávka 7. kolo: Vojany B - Hraň D 11:7 a Vojčice D - Pribeník B 18:0 kontumačne.

1. Hraň B8710113:3123

2. Borša B8710108:3623

3. Streda B871097:3923

4. Vojčice D 851292:5219

5. Parchovany B 850382:6218

6. M. Kamenec C831476:6815

7. Vojany B830560:8014

8. Hraň D813459:8713

9. V. Horeš821555:8913

10. Pribeník B830551:9313

11. Hraň C801740:869

12. Boľ800827:1278

Súvisiace články