Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 21. jan 2009 o 23:00

III. liga mužov Severovýchod - 12. kolo - Bardejov C - Bardejov B 10:8 (Sabol 4,5, Kasala 3,5, Seman 2 - Majirský 3,5, Joz. Lukáč 2,5, Podubinský a

Kalapáč po 1) Župčany - Lúžany 13:5 (Bucko, Kovaľ a Kravec po 3,5, Ľ. Kollarčík 2,5 - Vajda 4, Čižmár 1) Snina - Svidník A 8:10 (Malinič 3,5, Š. Štuň 2,5, Paulík a Charitun po 1 - Močilenko 3,5, L. Kostelník 3, M. Kurečko ml. 2,5, Vodila 1) Svidník B - Bzenov 5:13 (Nemec 2, Kurečková 1,5, Kavuľa 1, Dubec 0,5 - Adam 4,5, Molčan 3,5, Priščák 3, Daňko 2) Udavské - Humenné B 12:6 (M. Gajdoš a D. Gajdoš st. po 3,5, Chomča 2,5, Demčák 1,5, J. Gajdoš 1 - Michalčo 3, Chaľ 2, Krajňák 1) Vranov n/T D - Vranov n/T C 6:12 (Zimný 2,5, Mrážik 1,5, Olbricht a Laco po 1 - Zajac 4,5, Tkáč 3,5, Holp a Sabo po 2)

Tabuľka

1. Svidník A121200152:6436

2. Udavské12921142:7432

3. Humenné B12912126:9031

4. Vranov C12903135:8130

5. Snina12615114:10225

6. Bzenov12606119:9724

7. Bardejov C1251691:12523

8. Svidník B1242688:12822

9. Bardejov B12408102:11420

10. Župčany1230986:13018

11. Vranov D12111082:13415

12. Lúžany12001259:15712

IV. liga mužov Šarišsko-duklianska - 12. kolo - Sibírska Prešov - Bardejov D 7:11 (Toporcerová 3,5, Maňkoš a Štefaňák po 1,5, Pav. Kollarčík 0,5 - P. Pillár, Ľ. Pillár a Varjan po 3, Seman 2) Lipany - Lemešany 10:8 (P. Roba 4,5, Fedurco a Zviják po 2,5, Genčur 0,5 - C. Sabol 3, J. Fotta a Frančák po 2, Novák 1) ŠKP Prešov - Svidník C 7:11 (Pištej 4,5, Jankura 1,5, Lipnický 1 - Kmiť a Kosár po 3,5, Petrík a Jurko po 2) Svidník D - Široké 12:6 (Kurečková a Michalič po 4,5, Štefanco 2, M. Kurečko st. 1 - Palenčár a Kravec po 2,5, Pribula 1) Zborov - Duplín 9:9 (Juročko ml. 4,5, Hopko 2,5, Rondzik 2 - Kapa 3, Tirer 2,5, Fiľarský 2, Rys 1,5) Stropkov - Torysa 10:8 (Stolárik a Bunda po 3, Kočiš 2,5, Malina 1,5 - R. Roba 4,5, Šašala 2,5, Bujňák 1)

Tabuľka

1. Stropkov12741128:8830

2. Bardejov D12903124:9230

3. Lipany12651122:9429

4. Svidník C12813122:9429

5. Lemešany12633122:9427

6. Zborov12525104:11224

7. Torysa12435108:10823

8. ŠKP Prešov12426108:10822

9. Duplín1226499:11722

10. Sibírska Prešov1232799:11720

11. Svidník D1230986:13018

12. Široké12021074:14214

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.