Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 30. okt 2002 o 23:00

3. liga mužov - Západ: Sp. Vlachy - Gemerská Poloma 7:11, MPC Sp. Nová Ves B - Jablonov n/T. B 12:6, Mier Sp. Nová Ves - Betliar 14:4, Hrišovce -

Rožňava C 7:11, Mlynky - Smolník 13:5, Margecany B - Jamník 13:5.

1. Rožňava C330037:179

2. Gem. Poloma330034:209

3. Mier Sp. N. Ves320133:217

4. Mlynky320131:237

5. Margecany B320130:247

6. Betliar320125:297

7. Sp. Vlachy310231:235

8. Hrišovce302125:295

9. Sp. N. Ves B310225:295

10. Jamník301221:334

11. Smolník301217:374

12. Jablonov n/T. B300315:393

3. liga mužov - Juh: Hraň - Spoje Košice B 10:8, Čečehov - Veľ. Kapušany B 13:5, Vojčice C - Vojčice B 7:11, Stadex Košice - Michalovce C 12:6, Valaliky - Myslava 10:8, Veľ. Kapušany A - Lok. Košice B 10:8.

1. V. Kapušany A330037:179

2. Čečehov330036:189

3. Stadex Košice330034:209

4. Hraň320129:257

5. Vojčice B320129:257

6. Vojčice C311127:276

7. Lok. Košice B310226:285

8. Valaliky310223:315

9. V. Kapušany B310222:325

10. Michalovce C301220:344

11. Myslava300321:333

12. Spoje Košice B300320:343

I. Slovenská stolnotenisová liga - Východ

1. kolo 12. 10. 2002: Žilina-Radola - TZO Bytča 6:8, VTJ Martin B - Kovo Stránske 4:10, Tvrdošín-Nižná - KTK Krupina 10:4, Relax Rim. Sobota - SŠK Poproč 7:7, Spoje Košice - Trio Ďurkov 5:9, Michalovce B - Sokol Vojčice 7:7.

2. kolo, 26. 10. 2002: Žilina - Michalovce B 14:0, Bytča - Vojčice 12:2, Martin - Košice 4:10, Stránske - Ďurkov 9:5, Tvrdošín - Rim. Sobota 13:1, Krupina - Poproč 9:5.

Žilina - Vojčice 10:4, Bytča - Michalovce B 10:4, Martin - Ďurkov 3:11, Stránske - Košice 9:5, Tvrdošín - Poproč 8:6, Krupina - Rim. Sobota 10:4.

1. Tvrdošín31:119

2. Bytča30:129

3. Stránske28:149

4. Žilina30:127

5. Krupina23:197

6. Ďurkov25:177

7. Košice20:225

8. Poproč18:244

9. Vojčice13:294

10. Rim. Sobota12:304

11. Michalovce B11:314

12. Martin10:313

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.