Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 14. nov 2002 o 23:00

2. liga mužov: Bardejov - Krompachy 5:9, Humenné - Margecany 10:4, Jablonov n/T. - Štart Prešov 5:9, Rožňava B - Šar. Michaľany 9:5, DP Košice - MPC

Sp. Nová Ves 9:5, Lok. Košice - Veľ. Lomnica/Matejovce 10:4, Bardejov - Margecany 8:6, Humenné - Krompachy 7:7, Jablonov n/T. - Šar. Michaľany 6:8, Rožňava B - Prešov 12:2, DP Košice - Veľ. Lomnica/Matejovce 13:1, Lok. Košice - MPC Sp. Nová Ves 7:7.

1. Rožňava B770076:2221

2. DP Košice760172:2619

3. Humenné751164:3418

4. Krompachy733154:4416

5. Šar. Michaľany733152:4616

6. Prešov732245:5315

7. Lok. Košice731340:5814

8. MPC Sp. N. Ves722342:5613

9. Bardejov721448:5012

10. V. Lomnica/Matejovce711529:6910

11. Margecany700737:617

12. Jablonov n/T.700729:697

3. liga mužov západ: MPC Sp. N. Ves B - Gem. Poloma 9:9, Mier Sp. N. Ves - Sp. Vlachy 12:6, Hrišovce - Jablonov n/T. 10:8, Mlynky - Betliar 12:6, Margecany B - Rožňava C 4:14, Jamník - Smolník 11:7.

1. Rožňava C550067:2315

2. Gem. Poloma541056:3414

3. Mier Sp. N. Ves540157:3313

4. Margecany B530246:4411

5. Mlynky530245:4511

6. Betliar530244:4611

7. Sp. Vlachy520348:429

8. Hrišovce512240:509

9. MPC Sp. N. Ves B511341:498

10. Jamník511337:538

11. Smolník501430:606

12. Jablonov n/T. B500529:615

3. liga mužov juh: Čečehov - Spoje Košice B 13:5, Vojčice C - Hraň 7:11, Stadex Košice - V. Kapušany B 16:2, Valaliky - Vojčice B 10:8, V. Kapušany A - Michalovce C 10:8, Lok. Košice B - Myslava 10:8.

1. Čečehov550064:2615

2. Stadex Košice550061:2915

3. V. Kapušany A550060:3015

4. Hraň530243:4711

5. Vojčice C521248:4210

6. Lok. Košice B520344:469

7. Vojčice B520344:469

8. Valaliky520341:499

9. Michalovce C511338:528

10. Spoje Košice B510435:557

11. V. Kapušany B510428:627

12. Myslava500534:565

I. liga východ: Michalovce B - Relax Rim. Sobota 3:11, Sokol Vojčice - SŠK Poproč 2:12, Spoje Košice - Tvrdošín-Nižná 2:12, Trio Tatra Ďurkov - KTK Krupina 7:7, Žilina-Radoľa - VTJ Martin B 3:11, TZO Bytča - Kovo Stránske 7:7. Michalovce B - Poproč 4:10, Vojčice - Rim. Sobota 6:8, Košice - Krupina 5:9, Ďurkov - Tvrdošín 6:8, Žilina - Stránske 4:10, Bytča - Martin B 12:2.

1. Tvrdošín51:1915

2. Bytča49:2114

3. Stránske45:2514

4. Krupina39:3112

5. Poproč40:3010

6. Ďurkov38:3210

7. R. Sobota31:3910

8. Žilina37:339

9. Košice27:437

10. Martin B23:467

11. Vojčice21:496

12. Michalovce B18:526

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.