Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 27. nov 2002 o 23:00

I. liga - skupina východ4. dvojkolo: o 10.00 hod.: VTJ Martin B - ŠKST Michalovce B 13:1, Kovo Stránske - ŠKST Vojčice 12:2, Tvrdošín-Nižná -

I. liga - skupina východ

4. dvojkolo: o 10.00 hod.: VTJ Martin B - ŠKST Michalovce B 13:1, Kovo Stránske - ŠKST Vojčice 12:2, Tvrdošín-Nižná - Žilina-Radola 14:0, KTK Krupina - TZO Bytča 10:4, Relax Rim. Sobota - Spoje Tesco Košice 9:5, SŠK Poproč - Trio Tatra Ďurkov 5:9, o 16.00 hod.: VTJ Martin B - ŠKST Vojčice 9:5, Kovo Stránske - ŠKST Michalovce B 14:0 kontum., Tvrdošín-Nižná - TZO Bytča 12:2, KTK Krupina - Žilina-Radola 13:1, Relax Rim. Sobota - Trio Tatra Ďurkov 5:9, SŠK Poproč - Spoje Tesco Košice 9:5.

1. Tvrdošín770077:2121

2. Stránske761075:2320

3. Krupina751162:3618

4. Ďurkov741256:4216

5. Bytča741255:4316

6. Poproč731354:4414

7. Rim. Sobota731345:5314

8. Martin B730446:5213

9. Žilina720538:6011

10. Spoje Tesco710637:619

11. Vojčice701628:708

12. Michalovce B701619:797

Muži II. liga: Krompachy - Sp. N. Ves 9:5, Margecany - V. Lomnica/Matejovce 9:5, Prešov - DP Košice 6:8, Šar. Michaľany - Lok. Košice 10:4, Bardejov - Jablonov n/T. 9:5, Humenné - Rožňava B 6:8, Krompachy - V. Lomnica/Matejovce 12:2, Margecany - Sp. N. Ves 4:10, Prešov - Lok. Košice 7:7, Šar. Michaľany - DP Košice 10:4, Bardejov - Rožňava B 4:10, Humenné - Jablonov n/T. 12:2.

1. Rožňava B990094:3227

2. DP Košice970284:4223

3. Humenné961282:4422

4. Krompachy953175:5122

5. Šar. Michaľany953172:5422

6. Prešov933358:6818

7. Sp. N. Ves932457:6917

8. Lok. Košice932451:7517

9. Bardejov931561:6516

10. V. Lomnica911736:9012

11. Margecany910850:7611

12. Jablonov n/T.900936:909

Muži III. liga Západ: Mier Sp. N. Ves - Gem. Poloma 9:9, Hrišovce - MPC Sp. N. Ves 8:10, Mlynky - Sp. Vlachy 10:8, Margecany B - Jablonov n/T. B 10:8, Jamník - Betliar 9:9, Smolník - Rožňava C 8:10.

1. Rožňava C770091:3521

2. Gem. Poloma752081:4519

3. Mier S. N. Ves751178:4818

4. Betliar741266:6016

5. Margecany B740361:6515

6. Mlynky740360:6615

7. Sp. Vlachy730467:5913

8. MPC S. N. Ves B721457:6912

9. Hrišovce712455:7111

10. Jamník712450:7611

11. Jablonov n/T. B710650:769

12. Smolník701640:868

Muži III. liga Juh: Vojčice C - Spoje Košice B 11:7, Stadex Košice - Čečehov 12:6, Valaliky - Hraň 13:5, V. Kapušany A - V. Kapušany B 11:7, Lok. Košice B - Vojčice B 10:8, Myslava - Michalovce C 6:12.

1. Stadex Košice770087:3921

2. V. Kapušany A770081:4521

3. Čečehov760188:3819

4. Lok. Košice B740365:6115

5. Valaliky740364:6215

6. Vojčice C731359:6714

7. Hraň730452:7413

8. Michalovce C721457:6912

9. Vojčice B720560:6611

10. Myslava710650:769

11. Spoje Košice B710650:769

12. V. Kapušany B710643:839

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.