Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 10. feb 2009 o 23:00

III. liga mužov Severovýchod - 14. kolo - Bardejov C - Lúžany 12:6 (M. Sabol a Steranka po 3,5, Kasala 3, Varjan 2 Čižmár 3,5, Tomko 2,5) Bardejov B

- Svidník A 2:16 (Jul. Lukáč a Ľ. Pillár po 1 M. Kurečko ml. a Močilenko po 4,5, Vodila a L. Kostelník po 3,5) Župčany - Bzenov 10:8 (Ľ. Kollarčík 3,5, Bucko a Kravec po 2,5, Lazor 1,5 Adam a Molčan po 3, Priščák 2) Snina - Humenné B 8:10 (Š. Štuň 3,5, M. Štuň, Malinič a Čornanič po 1,5 Chaľ 4, Michalčo a Karandyšovský po 3) Svidník B - Vranov n/T C 6:12 (Dubec 3, Nemec 2, Štefanco 1 M. Baran a Sabo po 3,5, Zajac a Tkáč po 2,5) Udavské - Vranov n/T D 17:1 (M. Gajdoš, D. Gajdoš st. a Demčák po 4,5, Chomča 3,5 Hajduk 1)

Tabuľka

1. Svidník A141400184:6842

2. Udavské141031168:8437

3. Humenné B141022145:10736

4. Vranov C141013156:9635

5. Bzenov14707143:10928

6. Snina14617124:12827

7. Bardejov C14617110:14227

8. Svidník B14437103:14925

9. Bardejov B14509114:13824

10. Župčany14401098:15422

11. Vranov D14211194:15819

12. Lúžany14001473:17914

IV. liga mužov Šarišsko duklianska - 14. kolo - Sibírska Prešov - Lemešany 6:12 (Štefaňák 3, Gábor 2, Toporcerová 1 C. Sabol, J. Fotta a Frančák po 3,5, Novák 1,5) Bardejov D - Svidník C 8:10 (Ľ. Pillár 3, Steranka 2,5, Kalapáč 1,5, Seman 1 Kosár 4,5, Kmiť 3, Jurko 2,5) Lipany - Široké 12:6 (P. Roba 4, Fedurco a Zviják po 3, Genčur 2 Pribula, Palenčár, E. Fotta a Kravec po 1,5) ŠKP Prešov - Duplín 7:11 (Pištej 4,5, Adamišin 2, Jankura 0,5 Tirer 3,5, Kapa 3, Rys 2,5, Fiľarský 2) Svidník D - Torysa 8:10 (Michalič 3, Kurečková a Kurečko st. po 2,5 R. Roba 4,5, Šašala 3,5, Ištoňa a Koľ po 1) Zborov - Stropkov 7:11 (Juročko ml. 3, Hopko 2, Rondzik a Juročko st. po 1 Stolárik 4,5, Malina a Bunda po 2,5, Kočiš 1,5)

Tabuľka

1. Stropkov14941153:9936

2. Svidník C141013142:11035

3. Bardejov D14914141:11133

4. Lipany14752142:11033

5. Lemešany14743143:10932

6. Torysa14545127:12528

7. Duplín14464122:13028

8. Zborov14536120:13227

9. ŠKP Prešov14428123:12924

10. Sibírska Prešov14329109:14322

11. Svidník D143011100:15220

12. Široké14121190:16218

(pit)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.