Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 18. dec 2003 o 23:00

Stolný tenis10. koloII. liga mužov: OŠK Šar. Michaľany - Lok. Košice 12:6, Pet. Roba a Mikloš po 4,5, Jurč 2,5, Merňák 0,5 - M. Kuruc a Schutz po

Stolný tenis

10. kolo

II. liga mužov: OŠK Šar. Michaľany - Lok. Košice 12:6, Pet. Roba a Mikloš po 4,5, Jurč 2,5, Merňák 0,5 - M. Kuruc a Schutz po 2, J. Majoroš a Varga po 1, ŠKST Humenné - MŠK Krompachy 13:5, Bajcura a Serbák po 3,5, Stoják a Pink po 3 - Ivančák 3,5, Hanušovský 1,5, VSTK Vranov nad Topľou - STK DP Košice 10:8, Tušim 4,5, Melikant 3,5, Kováč 1,5, M. Baran 0,5 - Solár 3, Cisko a Bacsó po 2, Vasiľ 1, TJ Javorinka Levoča - Geológ VTJ Rožňava C 10:8, M. Puchala 4,5, P. Novák 3, Jinda a J. Seman po 1, V. Puchala 0,5 - I. Leitner 3,5, M. Kováč 2,5, J. Gallo 2, JAS Dukla Bardejov - Štart VD Prešov 10:8, Petnúch 3,5, Juročko a Kopalko po 2,5, Jul. Lukáč 1, S. Seman 0,5 - Ľ. Gurman a Buranovský po 3, Vajda 2, ŠKST Michalovce B - ŠKST Sokol Vojčice 12:6, Blaško a Senkulič po 3,5, Hvižďak 3, Zausin 2 - Kudrec ml. 3, Revaj 1,5, Feješ 1, Kolody 0,5.

1. Šar. Michaľany10811111:6927

2. Humenné10711112:6825

3. Vranov n/T10622101:7924

4. Vojčice10613102:7823

5. Michalovce B1060492:8822

6. Krompachy10523104:7622

7. Lok. Košice1050586:9420

8. DP Košice1042498:8220

9. Rožňava C1021760:12015

10. Levoča1020876:10414

11. VD Prešov1012776:10414

12. JAS Bardejov1020862:11814

III. liga mužov - severovýchod: TJ STO Župčany - STO Brusnica 10:8, V. Lukáč 4, bucko 3,5, F. Kravec 1,5, Lazor 1 - Michalko 3,5, Kmiť 2,5, Stolárik 2, ŠKST Humenné B - TJ Športklub MSS Prešov 16:2, Ľ. Lukáč a Michalčo po 4,5, Novák a Karandyšovský po 3,5 (Gábor a Petrovský po 1), VSTK Vranov nad Topľou B - ŠK Orion Belá n/C 15:3, Olbricht 4,5, Zajac a J. Baran po 3,5, Holp 3, Keller 0,5 - Rác 2, Vozár 1, TJ R.A.K. Sečovská Polianka - STK Lipany 9:9, Tóth, Baranišin a Hurčík po 2,5, Sütö 1,5 - Pav. Roba a R. Roba po 4, Angelovič 1, ŠK STO Duplín - OŠK Stavservis Šarišská Poruba 7:11, Mryglot 3,5, Kapa 1,5, Gerbery a Tirer po 1 - Adam 4, M. Kravec 3,5, Kolcún 2, Daňko 1,5, STO Snina - TJ STO Čabiny/Medzilaborce 6:12, Jelo 3, Paulík 2, Malinič 1 - P. Zubek 4,5, Zelinka, Chomča a I. Zubek po 2,5.

1. Šar. Poruba10820109:7128

2. Humenné B10811133:4727

3. Vranov n/T B10721112:6826

4. Belá n/C1061390:9023

5. Župčany1052393:8722

6. Čabiny/Medz. 1041582:9819

7. Športklub1032579:10118

8. S. Polianka1031773:10717

9. Brusnica1022685:9516

10. Snina1022674:10616

11. Duplín1012776:10414

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.