Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 4. mar 2009 o 23:00

III. liga mužov Severovýchod - 17. kolo - Svidník B - Bardejov C 12:6 (Kavuľa 4,5, Dubec 3,5, Kurečková 2,5, Nemec 1,5 - Kasala 3, Sabol 2, Steranka

1), Udavské - Snina 12:6 (M. Gajdoš 4,5, D. Gajdoš st. 3,5, Demčák 3, Chomča 1 - Paulík 2, Š. Štuň a Malinič po 1,5, Čornanič 1), Vranov n/T D - Župčany 11:7 (Mrážik 4,5, Zimný 2,5, Olbricht 2, Knoblich 1,5, Hajduk 0,5 - Ľ. Kollarčík 3, Bucko a Kravec po 2), Vranov n/T C - Bardejov B 14:4 (M. Baran a Zajac po 4,5, Holp 3,5, Tkáč 1,5 - Jul. Lukáč 2, P. Pillár a Ľ. Pillár po 1), Humenné B - Lúžany 14:4 (Chaľ a Michalčo po 3, Treščák 2, Karandyšovský 1, 5 x WO - Vajda 2,5, Čižmár 1,5), Bzenov - Svidník A 7:11 (Adam 4,5, Molčan 2,5 - L. Kostelník 3,5, M. Kurečko ml. 3, Vodila 2,5, Močilenko 2).

Tabuľka

1. Svidník A171700223:8351

2. Udavské171241205:10145

3. Humenné B171322181:12545

4. Vranov C171124186:12041

5. Bzenov17818172:13434

6. Snina17629147:15931

7. Svidník B17548132:17431

8. Bardejov C176110121:18530

9. Vranov D175111125:18128

10. Bardejov B175012130:17627

11. Župčany175012123:18327

12. Lúžany17011691:21518

III. liga mužov Juh - 17. kolo - Borša - Valaliky 0:18 (Kacvinský, Sepeši a Takáč po 4,5, Blaňár 2,5, Drotárová 2), Malý Kamenec - Falkušovce/Bracovce 14:4 (Ľ. Szabó a Sz. Tóth po 4,5, L. Kiss ml. 4, Fúrik 1- Pažitka a Hrabovský po 1,5, Eštok 1), Hraň - Sobrance 7:11 (Hrivňák a Mar. Mihajlo po 3, Zuskáč 1 - Varchola 4,5, Timočko a Copák po 2,5, Macík 1, Kozma 0,5), Loko. Košice D - Trebišov 8:10 (Papáč 3,5, Kušnír 2, Dzurovčin a Fotta po 1, Pekár 0,5 - Ščerba 3,5, Bandoľa a Dula po 3, Sikora 0,5), Čečehov - Veľké Kapušany B 11:7 (Mráz 4, D. Danilovič 3, Maskaľ a Terezka po 2 - F. Krištof 2,5, Valach a J. Lakatoš po 1,5, Sabo 1, Popély 0,5), Vojčice C - Lúčky Michalovce B 8:10 (F. Ujhelyi, M. Ujhelyi, Mihok a Jaremenko po 2 - Melikant a Hanke po 4,5, Sokologorský a Mertenz ml. po 0,5).

Tabuľka

1. Valaliky171601247:5949

2. Michalovce B171511204:10248

3. Malý Kamenec171115171:13540

4. Loko. Košice D171025183:12339

5. Trebišov17917164:14236

6. Čečehov17827162:14435

7. Veľ. Kapušany B177010133:17331

8. Borša17548136:17031

9. Vojčice C175210136:17029

10. Falkušovce/Bracovce175012103:20327

11. Sobrance172411115:19125

12. Hraň17011682:22418

IV. liga mužov Vihorlatská - 17. kolo - Košarovce - Kamenica n/C A 9:9 (D. Kaňuk 4, Karabinčík ml. 2, Karabinčík st. a Sabol po 1,5 - Bocko 3, Sabo 2,5, J. Starec 2, Pavlotty 1,5), Medzilaborce - Snina B 12:6 (Mazanec a Sopirják po 3,5, R. Šmiga 3, V. Šmiga 2 - Bajus 3,5, Hrib 2,5), VSTK Vranov n/T E - Čierne n/T 12:6 (Tkáč a Mrážik po 4,5, Knoblich 2, Friedmanský 1 - R. Kachman 2,5, R. Haňo 2, J. Kachman 1, Hudák 0,5), Topoľovka - Kamenica n/C B 8:10 (Jurkanin 4, Balogač 2, Rada a Švigar po 1 - Lauda 3,5, Krokker 3, Nitkulinec a Sojčák po 1,5, Beľančin 0,5), Zemplínske Hámre - Jabloň 11:7 (Dzubák, Širgeľ a Cogan po 3,5, Brehovský 0,5 - Paulišin 3, Čopan 2, Dzurov a Židzik po 1), Snina C - Tecák Vranov n/T 5:13 (Charitun 2,5, Butala 1,5, Koscelanský 1 - Časár 4,5, Stredný a Rusnák po 3, Jakubčin 2,5).

Tabuľka

1. Kamenica n/C A171430205:10148

2. Čierne n/T171304190:11643

3. VSTK Vranov n/T E17917119:18736

4. Snina B17827167:13935

5. Topoľovka17827162:14435

6. Tecák Vranov n/T17827158:14835

7. Medzilaborce17656165:14134

8. Jabloň17638147:15932

9. Zemplínske Hámre175210139:16729

10. Košarovce175210138:16829

11. Kamenica n/C B17359140:16628

12. Snina C173113108:19824

IV. liga mužov Zemplínska - 17. kolo - Pribeník - Sečovce 8:10 (Fülöp 3,5, A. Tóth 3, L. Kovács 1,5 - Pataky a Poľačok po 3,5, Kolesár 2, Sedlák 1), Veľké Kapušany C - Parchovany 1:17 (J. Karlík ml. a Popčák po 0,5 - Baranišin a Račok po 4,5, Lehončák a Mrusko po 4), Streda n/B - Čečehov B 14:4 (Kóbori a G. Kovács po 3, V. Tóth 2, Juras 1, 5 x WO - M. Danilovič 2,5, Vaľo ml. 1, Kozák 0,5), Falkušovce/Bracovce B - Trebišov B 6:12 (Ondovčík a Behunčík po 2,5, Frenák a Onody po 0,5 - Sütő 4, Wawrek a Németh po 3, Popaďák 2), Vojany - Malý Kamenec B 8:10 (Várady 3, Lukáč a Havrila po 2, Varga 1 - Bók 4,5, Z. Máté st. 2,5, L. Kiss st. a Z. Máté ml. po 1,5), Čičarovce - Jednota Michalovce C 8:10 (N. Molnár 4,5, Űveges 1,5, Zs. Csanak a J. Molnár po 1 - Mertenz 3,5, Kostovčík 2,5, Jakubu a Maskaľ po 2).

Tabuľka

1. Streda n/B171700257:4951

2. Michalovce C171502208:9847

3. Čičarovce171403203:10345

4. Trebišov B171304192:11443

5. Čečehov B17728151:15533

6. Vojany17728144:16233

7. Sečovce176110136:17030

8. Parchovany174310139:16728

9. Malý Kamenec B17359131:17528

10. Falkušovce/Bracovce B174211116:19027

11. Pribeník174112122:18426

12. Veľké Kapušany C17001737:26917

V. liga mužov - Michalovsko-sobranská - 18. kolo - Vojany C - Blatná Polianka 9:9 (Lengyel 3,5, Filip 3, Varga 2,5 - Timko 3,5, Vinc 3, Šarocký 1,5, Komarik 1), Budkovce C - Porostov 16:2 (Leško a J. Horňák po 4,5, Minda st. a Minda ml. po 3,5 - Pinkovský 2), Budkovce A - ŠKST Michalovce D 18:0 (Astaloš, Mištanič ml., Gerboc a Olejár po 4,5), Lúčky - Slávia Michalovce 13:5 (Hospodár 4,5, Kalaj a Svoboda po 3, Adam 2, Vasiľ 0,5 - Uličný a Paulina po 1,5, Matej a Bilčák po 1), Kaluža - Budkovce D 15:3 (Kondáš 4,5, Bendžuch, Stariat a Sorokáč po 3,5 - Pivarník 2, Sabolčík 1).

Tabuľka

1. Budkovce A181800 268:5654

2. Kaluža181611 224:10051

3. Lúčky181413 211:11347

4. Slávia Michalovce181116 196:12841

5. Budkovce B171025 196:10939

6. Michalovce D18819 179:14535

7. Blatná Polianka18819 158:16635

8. Budkovce C186012 136:18830

9. Vojany Tigers C184410 128:19630

10. Tušická Nová Ves17401379:22725

11. Budkovce D18111697:22621

12. Porostov18021653:27119

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.