Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 14. nov 2005 o 23:00

III. liga mužov Severovýchod - 6. kolo - VSTK Vranov n/T C - ŠK Orion Belá n/C 5:13 Dandár 3, Eštok a Olbricht po 1 Rác, Drab a Drotár po 3,5,

Vozár 2,5 TJ STO Čabiny/Medzilaborce - ŠKST Humenné B 10:8 Zelinka a L. Zubek po 3, Chomča 2,5, P. Zubek 1,5 Lukáč a Michalčo po 3,5, D. Gajdoš ml. 1 ŠKST OcÚ Kamenica n/C - ŠKST Zemplínske Hámre 13:5 Lauda 4,5, Lebloch 4, Pavlotty 3,5 Rošák 1 Širgeľ 2,5, Michalenko a Brečka po 1, Cogan 0,5 STK Lipany - OŠKST Bzenov 1:17 Fedurco 1 Cinkanič, Merňák a Fecko po 4,5, Molčan 3,5 STJ Družba Bardejov - TJ STO Župčany 16:2 Majirský 4,5, Jul. Lukáč, S. Seman a Kasala po 3,5, Pillár 1 Bucko 2 STO ŠK Centrum Svidník - STO Snina 16:2 M. Kurečko 4,5, Vodila 4, Močilenko a Kmiť po 3,5, Stolárik 0,5 Jelo 2

Tabuľka.

1. Belá n/C660083:2518

2. Bardejov651076:3217

3. Svidník633073:3515

4. Čabiny/Medzilaborce633064:4415

5. Humenné B631263:4513

6. Kamenica n/C631259:4913

7. Bzenov621351:5711

8. Snina621347:6111

9. Vranov n/T C620457:5110

10. Župčany610544:648

11. Zemplínske Hámre601522:867

12. Lipany60069:996

IV. liga mužov Šarišsko dukelská - 6. kolo - TJ Magura Zborov - STO ŠK Centrum Svidník C 6:12 Hopko 3,5, Juročko ml. 1,5, Juročko st. 1 M. Michalko 4, R. Michalko 3,5, Andrejko 2,5, Nemec a Maťaš po 1 TJ Štart Lúžany - TJ Športklub MSS Prešov 11:7 Čižmár 4,5, Gaži 3, Gdovin 2, Tomko 1,5 Martaus 3,5, Štefaňák 2,5, Šarišský 1 STMK Stropkov - ŠK STO Duplín 3:15 Čabala 1,5, Malina, Timan a Rys po 0,5 Kapa, Volčko a Tvrdík po 4, Tirer 3 TJ Sokol Torysa - ŠKP Prešov 7:11 R. Roba 4,5, Bujňák 1,5, Ištoňa 1 Adamišin 3,5, Pištej 3, Paľo 2,5, Jankura 2 STJ Družba Bardejov B - TJ Sokol Pečovská Nová Ves 9:9 Lišivka 2,5, Kalapáč, Podubinský a Hrivňák po 2, Ivan 0,5 Daňko 4, Ring 2,5, Petrík 2, Andruz 0,5 STO ŠK Centrum Svidník B - STO Miňovce 8:10 Vodila 4,5, Ščur 1,5, Noga a Kurečková po 1 Jurko 3,5, E. Jurková 2,5, Grešlík a Ľ. Jurková po 2

Tabuľka.

1. ŠKP Prešov660079:2918

2. Svidník C650170:3816

3. Zborov650177:3116

4. Svidník B640264:4414

5. Duplín630358:5012

6. Pečovská Nová Ves622251:5712

7. Torysa621352:5611

8. Bardejov B621347:6111

9. Lúžany620440:6810

10. Stropkov620439:6910

11. Miňovce610536:728

12. Športklub Prešov600635:736

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.