Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 24. mar 2009 o 23:00

III. liga mužov Severovýchod - 20. kolo - Bardejov C - Humenné B 8:10 (Steranka a Petnúch po 2,5, Kasala a M. Sabol po 1,5 Chaľ a Michalčo po 4,

Treščák 2) Bzenov - Vranov n/T C 12:6 (Adam a Molčan po 3,5, 5 x WO Zajac, Holp a Tkáč po 2) Svidník A - Vranov n/T D 8:10 (Vodila a L. Kostelník po 4 Hajduk, Knoblich, Zimný a Mrážik po 2,5) Lužany - Udavské 8:10 (Vajda 3,5, Čižmár 2,5, St. Kočiš 2 Mar. Gajdoš 4,5, P. Gajdoš a Mi. Gajdoš po 2, D. Gajdoš ml. 1,5) Bardejov B - Svidník B 11:7 (I. Benko a Ľ. Pillár po 3,5, Majirský 2,5, Jul. Lukáč 1,5 Dubec 3, Kavuľa a Nemec po 2) Župčany - Snina 10:8 (Ľ. Kollarčík 3, Kravec 2,5, Lazor 1,5, Kovaľ 1, 2 x WO Š. Štuň 4, Paulík 2,5, Malinič 1, Hudák 0,5).

Tabuľka

1. Svidník A201901255:10558

2. Udavské201541236:12454

3. Humenné B201424204:15650

4. Vranov C201127207:15344

5. Bzenov201019202:15841

6. Snina208210175:18538

7. Vranov D207211162:19836

8. Bardejov C207112147:21335

9. Svidník B205411155:20534

10. Župčany207013151:20934

11. Bardejov B206113157:20333

12. Lužany201118109:25122

IV. liga mužov Šarišsko-duklianska - 20. kolo - Sibírska Prešov - Duplín 9:9 (Štefaňák, Toporcerová a Pav. Kollarčík po 2,5, Maňkoš 1,5 Fiľarský 3, Kapa, Tirer a Rys po 2) Široké - Torysa 8:10 (Kravec 4, Palenčár 3, Pribula 1 R. Roba 3,5, Šašala a Koľ po 2,5, Ištoňa 1,5) Svidník C - Stropkov 8:10 (Kmiť a Kosár po 2,5, Ivančo 2, Petrík 1 Stolárik 3, Malina a Kočiš po 2,5, Bunda 2) Lemešany - Zborov 10:8 (C. Sabol a Frančák po 3,5, J. Fotta 2,5, Novák 0,5 Juročko ml. a Hopko po 3, Juročko st. a Baran po 1) Bardejov D - Svidník D 16:2 (Seman 4,5, Varjan 4, Steranka 3,5, Magdziak 3, Ľ. Pillár a I. Benko po 0,5 Michalič 2) Lipany - ŠKP Prešov 8:10 (P. Roba 4, Zviják a Genčur po 2 Pištej 3,5, Adamišin a Lipnický po 2,5, Jankura 1,5).

Tabuľka

1. Stropkov201442215:14552

2. Lemešany201343214:14650

3. Bardejov D201316210:15047

4. Svidník C201226197:16346

5. Lipany20974200:16045

6. Torysa20677178:18239

7. Duplín20587167:19338

8. ŠKP Prešov207310175:18537

9. Zborov206410171:18936

10. Sibírska Prešov206410172:18836

11. Svidník D205015142:21830

12. Široké201217116:24424

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.