Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 30. nov 2005 o 23:00

III. liga mužov Severovýchod - 8. kolo - VSTK Vranov n/T C - Čabiny/Medzilaborce 2:16 Olbricht a Tkáč po 1 Zelinka, L. Zubek a Chomča po 4,5, P.

Zubek 2,5 Kamenica n/C - Belá n/C 5:13 Bocko a Lauda po 2, Pavlotty 1 Vozár 4,5, Rác 3,5, Drab a Drotár po 2,5 Lipany - Humenné B 1:17 Hrabčák a Angelovič po 0,5 Lukáč a Michalčo po 4,5, Krajňák a Mihaľovová po 4 Bardejov - Zemplínske Hámre 13:5 Kasala 4,5, Jul. Lukáč a Joz. Lukáč po 3,5, Vanta 1,5 Širgeľ 2, Starec, Michalenko a Cogan po 1 Svidník - Bzenov 8:10 Močilenko 3, Kmiť 2,5, M. Kurečko a Vodila po 1, Stolárik 0,5 Cinkanič 4,5, Molčan 2,5, Pav. Roba 2, Fecko 1 Snina - Župčany 12:6 Jelo 4,5, Malinič, Paulík a Hudák po 2, Butala 1,5 Bucko 2,5, Priščák 2, Kravec 1,5

Tabuľka

1. Belá n/C8710105:3923

2. Bardejov871099:4523

3. Čabiny/Medzilaborce844089:5520

4. Humenné B851296:4819

5. Svidník843191:5319

6. Bzenov831469:7515

7. Kamenica n/C831466:7815

8. Snina831465:7915

9. Vranov n/T C830571:7314

10. Zemplínske Hámre811644:10011

11. Župčany810758:8610

12. Lipany800811:1338

III. liga mužov Juh - 8. kolo - Vojčice B - Valaliky 16:2 Bogda a M. Ujhelyi po 4,5, M. Kolody a L. Kolody po 3,5 P. Eliaš a M. Eliaš po 1 Stadex Košice B - Hraň 11:7 Lörinc 4,5, Horňák 3, M. Vaňo 2,5, Michlovič 1 Kudrec st. 3,5, Hrivňák 2,5, Mar. Mihajlo 1 Malý Kamenec - Lokomotíva Košice B 6:12 Bók 2,5, Sz. Tóth 2, Ľ. Szabó 1 J. Majoroš 4,5, Hovanec 3,5, Papáč 3, Krestianko 1 Pribeník - Poproč 11:7 V. Tóth 3,5, G. Kovács 3, Kóbori 2,5, Z. Kovács 2 Štovčík 4,5, Gumáňová 2, Schürger 0,5 Lúčky - Spoje Košice B 2:16 Melikant 2 Fígeľ a Popovič po 4,5, Dugas a Fotta po 3,5

Tabuľka

1. Vojčice B761096:3020

2. Pribeník860294:5020

3. Spoje Košice B760190:3619

4. Lokomotíva Košice B750269:5717

5. Stadex Košice B740361:6515

6. Hraň731358:6814

7. Poproč730466:6013

8. Lúčky813455:8913

9. Lokomotíva Košice C720553:7311

10. Malý Kamenec811647:9711

11. Valaliky700731:957

IV. liga mužov Vihorlatská - 8. kolo - VSTK Vranov n/T E - Snina C 5:13 Radvanský 3, Laco a Friedmanský po 1 M. Štuň 4,5, Š. Štuň a Čornanič po 3,5, Borner 1,5 Kamenica n/C B - Sečovská Polianka 5:13 Rošák 2, Sojčák 1,5, Gerboc 1, Sabo 0,5 Baranišin 4,5, Nemčík a Stredný po 3, Habura 1,5, L. Demjan 1 VSTK Vranov n/T D - Humenné C 9:9 Hruška 3,5, Eštok 2,5, Tkáč a Zimný 1,5 Hajdučko 4, M. Gajdoš 3, M. Serbák a Treščák po 1 Závadka - Hrabovec n/L 8:10 Gajdoš 3,5, Dzubák 3, Ovad 1,5 Paulišin 3,5, E. Demčák 2,5, J. Zubek a Šmiga po 2 Topoľovka - Tecák Vranov n/T 14:4 Jurkanin 4,5, Picha a Rada po 3,5, Kohút 2,5 Jakubčin 2, Mokroluský a Mikloš po 1 Snina B - Čierne n/T 10:8 Butala 3,5, Charitun 3, Kontúľ 2, Kopáč 1,5 Haňo 3,5, B. Kachman 2,5, R. Kachman 2

Tabuľka

1. Humenné C8710101:4323

2. Topoľovka861199:4521

3. Hrabovec n/L860293:5120

4. Závadka851277:6719

5. VSTK Vranov n/T D841375:6917

6. Snina B841384:6017

7. Čierne n/T832386:5816

8. Tecák Vranov n/T830561:8314

9. Snina C821560:8413

10. Sečovská Polianka820650:9412

11. Kamenica n/C B820651:9312

12. VSTK Vranov n/T E800827:1178

IV. liga mužov Zemplínska - 8. kolo - Sečovce - Falkušovce 10:8 F. Ujhelyi 4,5, Poľačok 3,5, Koščo 2 Hrabovský 3,5, Pažitka 2,5, Eštok a Frenák po 1 Trebišov A - Čečehov B 11:7 Dula 4,5, Hurčík 3, Ščerba 1,5, Németh a Sütő po 1 Danilovič 3,5, Vaľo st. 2,5, Terezka 1 Čičarovce - Veľký Horeš 10:8 B. Lengyel a N. Molnár po 3, J. Molnár a Csanak po 2 Gondoľ 4,5, Sopko a L. Kovács po 1,5, Szallár 0,5 Michalovce C - Sobrance 11:7 Sačurovský 4, Kostovčík 2,5, Brnčal a Jakubu po 2, Soós 0,5 Varchola a Macík po 2,5, Copák 2 Borša - Vojčice C 10:8 Balogh a Nagy po 3,5, Hajdu 2,5, Gánoczi 0,5 Mihok 4, Fekete 2, Majerčík a Bajus po 1 Veľké Kapušany B - Trebišov B 12:6 Sabo 3,5, Várady a V. Krištof po 3, Pópely 2,5 Sikora 2,5, Popaďák 2, Wawrek 1, Savko 0,5

Tabuľka

1. Trebišov A8800123:2124

2. Čičarovce861187:5721

3. Veľké Kapušany B852186:5820

4. Veľký Horeš860284:6020

5. Čečehov B851276:6819

6. Michalovce C850379:6518

7. Sečovce831461:8315

8. Trebišov B820653:9112

9. Falkušovce820656:8812

10. Borša811653:9111

11. Sobrance810754:9010

12. Vojčice C810752:9210

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.