Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 28. nov 2005 o 23:00

III. liga mužov - Severovýchod - 8. kolo: VSTK Vranov n/T C - TJ STO Čabiny/Medzilaborce 2:16 Olbricht a Tkáč po 1 - Zelinka, L. Zubek a Chomča po

4,5, P. Zubek 2,5 ŠKST OcÚ Kamenica n/C - ŠK Orion Belá n/C 5:13 Bocko a Lauda po 2, Pavlotty 1 - Vozár 4,5, Rác 3,5, Drab a Drotár po 2,5 STK Lipany - ŠKST Humenné B 1:17 Hrabčák a Angelovič po 0,5 - Lukáč a Michalčo po 4,5, Krajňák a Mihaľovová po 4 STJ Družba Bardejov - ŠKST Zemplínske Hámre 13:5 Kasala 4,5, Jul. Lukáč a Joz. Lukáč po 3,5, Vanta 1,5 - Širgeľ 2, Starec, Michalenko a Cogan po 1 STO ŠK Centrum Svidník - OŠKST Bzenov 8:10 Močilenko 3, Kmiť 2,5, M. Kurečko a Vodila po 1, Stolárik 0,5 - Cinkanič 4,5, Molčan 2,5, Pav. Roba 2, Fecko 1 STO Snina - TJ STO Župčany 12:6 Jelo 4,5, Malinič, Paulík a Hudák po 2, Butala 1,5 - Bucko 2,5, Priščák 2, Kravec 1,5

Tabuľka

1. Belá n/C8710105:3923

2. Bardejov871099:4523

3. Čab/Medzi.844089:5520

4. Humenné B851296:4819

5. Svidník843191:5319

6. Bzenov831469:7515

7. Kamenica n/C831466:7815

8. Snina831465:7915

9. Vranov n/T C830571:7314

10. Zem. Hámre811644:10011

11. Župčany810758:8610

12. Lipany800811:1338

IV. liga mužov - Šarišsko dukelská - 8. kolo - TJ Magura Zborov - TJ Štart Lúžany 16:2 Hopko, Juročko ml. a Juročko st. po 4,5, Baran 2, Špak 0,5 - Čižmár a Cigán po 1 STMK Stropkov - STO ŠK Centrum Svidník C 5:13 Čabala 3, Kočiš a Rys po 1 - Andrejko 4,5, Michalko 3,5, Nemec a Maťaš po 2,5 TJ Sokol Torysa - TJ Športklub MSS Prešov 10:8 R. Roba a Ištoňa po 4, Bujňák a Šašala po 1 - Martaus, Štefaňák a Kovaľ po 2,5, Šujanec 0,5 STJ Družba Bardejov B - ŠK STO Duplín 11:7 Majirský 4,5, S. Seman 3,5, Hrivňák 3 - Volčko 3, Kapa a Fiľarský po 1,5, Tirer 1 STO ŠK Centrum Svidník B - ŠKP Prešov 7:11 Vodila 3,5, Noga 2, Ščur 1,5 - Pištej 4,5, Adamišin 3, Jankura 2,5, Lipnický 1 STO Miňovce - TJ Sokol Pečovská Nová Ves 4:14 Jurko 2, E. Jurková a Ľ. Jurková po 1 - Ring a Petrík po 4,5, Hajduk 3,5, Andruz 1,5

Tabuľka

1. ŠKP Prešov8800105:3924

2. Svidník C870197:4722

3. Zborov8701107:3722

4. Peč. N. Ves842278:6618

5. Svidník B850378:6618

6. Duplín840475:6916

7. Torysa831470:7415

8. Bardejov B831461:8315

9. Stropkov830555:8914

10. Lúžany820646:9812

11. Špor. Prešov800850:948

12. Miňovce800841:1038

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.