Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Zo zelených stolov

Sportnet|Publikované 7. dec 2005 o 23:00

Oblastná súťaž v stolnom tenise dospelých Prešov 6.ligaPrešov - Bzenov C Lemešany B 13:5 Papcun 4, Palenčár 3,5, Mitra 2,5, Šukal M. 2,5,

Oblastná súťaž v stolnom tenise dospelých Prešov 6.liga

Prešov - Bzenov C Lemešany B 13:5 Papcun 4, Palenčár 3,5, Mitra 2,5, Šukal M. 2,5, Šukal P. 0,5 Turčanik 2, Poklemba 2, Miško 1.

Župčany C Bajerov 14:4

Marton 4,5, Príhoda F.ml. 4,5, Príhoda M. 3,5, Príhoda F.st. 1,5.

Sekčov Ľubotice B 4:14

Volejník 4 Kleban 3,5, Gombík 3,5, Bobot Ján 3,5, Bobot Jozef 3,5.

SOU dopravné Šarišská Poruba C 14:4

Kuzmiak V. 4,5, Malek 3,5, Kuzmiak J. 3,5, Ďuďak 2,5.

TJ Elán TP Prešov Medzany 10:8

Mihok 3, Bilský 3, Soľanka 3, Pekárová 1 Mathia 4,5, Magda 1,5, Havrila 1,5, Hrbko 0,5

Medzany Bzenov C 9:9

Mathia 4,5, Havrila 3, Magda 1,5 Palenčár 3, Matej 2,5, Papcun 2,5,

Mitra 1

Šarišská Poruba C TJ Elán TP Prešov 2:16

Hovančák 1, Kaňuch 1 Mihok 4,5, Saľanka 4,5, Bolský 3, Pekárová 2,5, Novák 1,5

Ľubotice B SOU dopravné 12:6

Kleban 4,5, Gombik 3, Bobot 2, Galdun 2,5 Kuzmiak 2,5, Malek 2,5, Adamkovič 1

Bajerov Sekčov 6:12

Murin 3,5, Magda 1,5, Jakubik 1 Volejník 4,5, Soták 3,5, Psota 3, Džugan 1

Lemešany B Župčany C 10:8

Jurko 4,5, Hurtuk 2,5, Turčanik 2, Miško 1 Príhoda F.ml. 3,5,

Marton 3,5, Príhoda M. 1

1.Ľubotice B760193:3319

2.Medzany751174:5218

3.Župčany C750278:4817

4.TJ Elán TP750276:5017

5.Bzenov C742170:5617

6.Lemešany B730457:6913

7.SOU dopr.721459:6712

8.Sekčov720554:7211

9.Š. Poruba C710631:959

10.Bajerov700738:887

Oblastná súťaž v stolnom tenise dorastencov

Prešov - Združená stredná škola služieb Prešov Združená stredná škola Sabinov 0:5

Bujňák 2, Adamko 1,5, Paščinský 1,5

Evanjelické kolegiálne gymnázium Gymnázium J.A.Raymana A 1:4

Molitoris 1 Petrovský 2,5, Flimel 1,5

SOU lesnícke Sigord Spojená škola 0:5

Kostrab 2,5, Lipnický 2,5

SPŠ elektrotechnická SOU dopravné 3:2

Klenovič 2,5, Grega 0,5 Judičak 1, Kuzmiak 1

SPŠ elektrotechnická Gymnázium J.A.Raymana B 2:3

Klenotič 2 Toporcer 1,5, Vernarský 1,5

Evanjelické kolegiálne gymnázium Spojená škola 0:5

Lipnický 2,5, Galmiš 2, Kostrab 0,5

Gymnázium J.A.Raymana B Evanjelické kolegiálne gymnázium 5:0

Vernarský 2,5, Toporcer 2,5

Gymnázium J.A.Raymana A SPŠ elektrotechnická 4:1

Petrovský 2,5, Flimel 1,5 - Klenotič 1

1.Gym. JA Raymana B53118:713

2.Gym. JA Raymana A 44017:212

3.Spoj. škola44017:312

4.SOU SD Jednota53213:811

5.SPŠ elektr.4229:118

6.SOU dopravné Prešov32112:37

7.Str. lesn. škola32111:47

8.ZSŠ Sabinov32110:57

9.Evan. kol. gym.4043:174

10.ZSŠ služieb PO4042:174

11.SOU drevárske3032:133

12.SOU lesn. Sigord3 030:153

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.