Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

ZO ZELENÝCH STOLOV

Sportnet|Publikované 15. dec 2005 o 00:00

III. liga mužov Severovýchod - 10. kolo - VSTK Vranov n/T C - Kamenica n/C 8:10 Tkáč a Hajduk po 2,5, Knoblich a Hruška po 1,5 Bocko 4, Lauda 3,

Lebloch 2, Pavlotty 1. Lipany - Čabiny/Medzilaborce 4:14 Fedurco a Angelovič po 1,5, Kaščák 1 Zelinka a L. Zubek po 4,5, Chomča 4, Trebišovský 1. Bardejov - Belá n/C 5:13 Majirský 2, Jul. Lukáč, S. Seman a Kasala po 1 Drab 4,5, Drotár a Vozár po 3,5, Rác 1,5. Svidník - Humenné B 8:10 M. Kurečko 3,5, Močilenko 2,5, Kmiť 1,5, R. Michalko 0,5 Lukáč a Michalčo po 3, Krajňák a Mihaľovová po 2. Snina - Zemplínske Hámre 14:4 Jelo 4,5, Malinič a Paulík po 3,5, Hudák 2, Butala 0,5 Cogan 2, Starec a Širgeľ po 1. Župčany - Bzenov 9:9 Kravec a Bucko po 2,5, Lazor a Priščák po 2 Molčan 4, P. Roba 2,5, Fecko 2.

Tabuľka

1. Belá n/C10910136:4429

2. Bardejov10811114:6627

3. Čabiny/Medzilaborce10640120:6026

4. Humenné B10613114:6623

5. Svidník10532117:6323

6. Snina1042488:9220

7. Kamenica n/C1041577:10319

8. Bzenov1033487:9319

9. Vranov n/T C1030781:9916

10. Župčany1021783:9715

11. Zemplínske Hámre1011848:13213

12. Lipany10001015:16510

III. liga mužov Juh - 10. kolo - Vojčice B - Stadex Košice B 9:9 M. Kolody 4,5, L. Kolody 2,5, M. Ujhelyi 1,5, Bajus 0,5 Horňák a Lörinc po 3, M. Vaňo 2, Michlovič 1. Lokomotíva Košice C - Valaliky 5:13 Malý Kamenec - Hraň 9:9 T. Czingely 4,5, Ľ. Szabó, Bók a S. Tóth po 1,5 Hrivňák, Kudrec st. a Mich. Mihajlo po 3. Lúčky - Lokomotíva Košice B 12:6 Melikant 4,5, Adam, Sokologorský a Berila po 2,5 Hovanec a J. Majoroš po 3. Spoje Košice B - Poproč nehrali stretnutie v riešení ŠTK

Tabuľka

1. Vojčice B9720115:4725

2. Pribeník9603101:6121

3. Lokomotíva Košice B960386:7621

4. Spoje Košice B860298:4620

5. Stadex Košice B951381:8120

6. Hraň942377:8519

7. Lúčky1023574:10617

8. Poproč840477:6716

9. Malý Kamenec912656:10613

10. Lokomotíva Košice C920766:9613

11. Valaliky910851:11111

IV. liga mužov Vihorlatská - 10. kolo - VSTK Vranov n/T E - Kamenica n/C B 7:11 Laco a Friedmanský po 3, Radvanský 1 Nitkulinec 4,5, Sabo a Rošák po 2,5, Sojčák 1,5. VSTK Vranov n/T D - Snina C 5:13 Tkáč 2,5, Vagaský 2, Hruška 0,5 Čornanič 4,5, Š. Štuň 3,5, M. Štuň 3, Koban 2. Závadka - Sečovská Polianka 9:9 Dzubák 4,5, Ovad 3,5, Gajdoš 1 L. Demjan 3, Baranišin 2,5, Nemčík 2, Habura 1,5. Topoľovka - Humenné C 12:6 Jurkanin a Picha po 4,5, Krokker 3 Hajdučko 2,5, M. Gajdoš 1,5, Treščák a D. Gajdoš po 1. Snina B - Hrabovec n/L 5:13 Butala 2,5, Kontúľ a Charitun po 1, Kopáč 0,5 Šmiga 4, E. Demčák a Paulišin po 3,5, J. Zubek 2. Čierne n/T - Tecák Vranov n/T 13:5 Haňo 4, B. Kachman 3,5, R. Kachman 3, J. Kachman 2,5 Časár 3,5, Gruca 1, Jakubčin 0,5.

Tabuľka

1. Humenné C10811123:5727

2. Hrabovec n/L10802116:6426

3. Topoľovka10712119:6125

4. Čierne n/T10523114:6622

5. Závadka1052388:9222

6. Snina B10514100:8021

7. VSTK Vranov n/T D1041588:9219

8. Snina C1032582:9818

9. Sečovská Polianka1031669:11117

10. Kamenica n/C B1031671:10917

11. Tecák Vranov n/T1030773:10716

12. VSTK Vranov n/T E10001037:14310

IV. liga mužov Zemplínska - 10. kolo - Sečovce - Trebišov A 3:15 F. Ujhelyi 2, Koščo 1 Mišinský a Hurčík po 4,5, Sütő 2,5, Németh 2, Dula 1,5. Čičarovce - Falkušovce 15:3 N. Molnár 4,5, J. Molnár, B. Lengyel a Csanak po 3,5 Hrabovský, Behunčík a Pažitka po 1. Michalovce C - Čečehov B 12:6 Brnčal 4, Jakubu 3, Sačurovský a Piroháč po 2, Kostovčík a Soós po 0,5 Danilovič 2,5, Maskaľ 2, Terezka 1, Vaľo st. 0,5. Borša - Veľký Horeš 8:10 Hajdu a Nagy po 3, Balogh 2 Gondoľ 4,5, Kis-Tóth 2,5, Szallár a L. Kovács po 1,5. Veľké Kapušany B - Sobrance 8:10 Várady 3, V. Krištof a Sabo po 2, Pópely 1 Varchola 4,5, Macík 3,5, Timočko 1,5, Kozma 0,5. Trebišov B - Vojčice C 9:9 Sikora 3, Wawrek a Savko po 2,5, Popaďák 1 Fekete 4,5, Mihok 3,5, Majerčík 1.

Tabuľka

1. Trebišov A101000154:2630

2. Čičarovce10712110:7025

3. Veľký Horeš10712103:7725

4. Veľké Kapušany B10622104:7624

5. Michalovce C10613100:8023

6. Čečehov B1061392:8823

7. Sečovce1041575:10519

8. Trebišov B1021769:11115

9. Borša1021771:10915

10. Sobrance1020872:10814

11. Falkušovce1020861:11914

12. Vojčice C1011869:11113

Súvisiace články