Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

ZO ZELENÝCH STOLOV

Sportnet|Publikované 18. okt 2006 o 22:00

1. liga muži východ - 2. kolo: Lokomotíva Košice - TZO Bytča 9:5, Geológ VTJ Rožňava - STK HCH Čadca "B" 7:7, KTK Krupina - MŠK Krompachy 10:4,

Rimavská Sobota - Štart VD Prešov 8:6, Sokol Vojčice - Lokomotíva Vrútky 9:5, VSTK Vranov - MSTK VTJ Martin 10:4, Lokomotíva Košice - STK HCH Čadca "B" 8:6, Geológ VTJ Rožňava - TZO Bytča 5:9, KTK Krupina - Štart VD Prešov 8:6, Rimavská Sobota - MŠK Krompachy 8:6, Sokol Vojčice - MSTK VTJ Martin 10:4, VSTK Vranov - Lokomotíva Vrútky 5:9.

1. Lok. Košice330027:159

2. Krupina330026:169

3. Vojčice321026:168

4. R. Sobota320122:207

5. Čadca B311124:186

6. Vranov311122:206

7. Vrútky311121:216

8. Prešov310222:205

9. Bytča310217:255

10. Rožňava301216:264

11. Martin301215:274

12. Krompachy300314:283

2. liga - 4. kolo: TJ Javorinka Levoča - ŠKST Michalovce 8:10, ŠK Veterán Poprad - Lokomotíva Košice "B" 9:9, OŠK Lokomotíva Margecany - STK Stadex Košice 8:10, MKST Energetik Veľké Kapušany - ŠKST Humenné 7:11, Geológ VTJ Rožňava "B" - ŠK ZŠ Karpatská Svidník 5:13, ŠK Orion Belá n/C - ŠKST Sokol Vojčice "B" 8:10.

1. Svidník430142:3010

2. Michalovce422040:3210

3. Margecany430139:3310

4. Stadex Košice422039:3310

5. Lok. Košice B413042:309

6. Vojčice B420239:338

7. Rožňava B420234:388

8. Poprad411236:367

9. Belá n/C410336:366

10. Humenné410330:426

11. V. Kapušany410329:436

12. Levoča410326:466

3. liga juh - 4. kolo: ŠKST Pribeník - STO Valaliky 6:12, STO Mokrance - OKST Regmont Hraň 15:3, TJ Družstevník Čečehov - MKST Ener. Veľké Kapušany "B" 11:7, Lokomotíva Košice "D" - KST plus 40 Trebišov 2:16, ŠKST Michalovce "B" - SŠK Poproč 10:8.

1. Mokrance431053:1911

2. Valaliky430149:2310

3. Čečehov421143:299

4. Lok. Košice C330033:219

5. Trebišov321036:188

6. Pribeník420237:358

7. Poproč411233:397

8. Michalovce B410327:456

9. Lok. Košice D410322:506

10. Hraň300314:403

11. V. Kapušany B300313:413

Miniliga MS: RSC Myslava - MPS Juh B 9:7, Lok. seniori - Econs 10:6, MPS Juh a - Stavomontáže 7:9, TVa USS - Akademik TU 9:8, Orvis druž. - Kamenár J. Š. 11:5, Stavomontáže - RSC Myslava 15:1, Akademik TU - TTC 10:6, Econs - Orvis družstvo 10:6, MPS Juh "B" - Lok. seniori 7:9, Kamenár J. Š. - TVa USS 7:9.

1. Stavomontáže550051:1915

2. Lok. seniori440039:2512

3. Econs530242:3811

4. RSC Myslava530238:4211

5. Akademik TU520342:409

6. TVa USS421131:349

7. MPS Juh "B"511344:378

8. TTC410328:366

9. Orvis druž.410328:366

10. MPS Juh "A"410326:386

11. Kamenár J. Š500525:555

(š)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.