Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

ZO ZELENÝCH STOLOV

Sportnet|Publikované 28. nov 2007 o 23:00

III. liga mužov Severovýchod - 8. kolo - Vranov n/T D - Župčany 11:7 (Holp 4, Olbricht a Knoblich po 3, Mrážik 1 F. Kravec 3,5, Priščák a Kovaľ po

1,5, Lazor 0,5), Bardejov B - Belá n/C 1:17 (Podubinský 1 Vozár, Drotár a Jelo po 4,5, Dráb 3,5), Vranov n/T C - Zborov 15:3 (Zajac a Turanský po 4,5, J. Baran 3,5, Sabo 2,5 Juročko ml. 2, Seman 1), Topoľovka - Humenné B 14:4 (Paľovčík a Haňo po 4,5, Jurkanin 3,5, Demčák 1,5 Michalčo 2, Krajňák a Hajdučko po 1), Lúžany - Karpatská Svidník 9:9 (Vajda 4,5, Čižmár 3,5, Tomko 1 Kmiť 3,5, Kriško 2,5, Kostelník 2, Kosár 1), Centrum Svidník - Snina 10:8 (Močilenko 4,5, Vodila 2,5, M. Kurečko ml. a Ščur po 1,5 Š. Štuň 3, Malinič a Bajus po 2, Čornanič 1).

1. Belá n/C8800118:2624

2. Topoľovka8800110:3424

3. Vranov C870196:4822

4. Humenné B850373:7118

5. Centrum850372:7218

6. Snina831474:7015

7. Vranov D830568:7614

8. Karpatská822461:8314

9. Bardejov B813452:9213

10. Župčany820649:9512

11. Zborov801741:1039

12. Lúžany801748:968

III. liga mužov Juh - 8.kolo - Trebišov A - Čečehov 3:15 (Dula 2, Sütő 1 D. Danilovič 4,5, Terezka, Maskaľ a Vaľo st. po 3,5), Michalovce B - Vojčice C 11:7 (Melikant 3,5, Hanke a Piroháč po 3, Sokologorský 1,5 M. Ujhelyi 3,5, Kmec 2,5, Mihok 1), Veľké Kapušany A - Malý Kamenec 11:7 (Begala 4,5, Štim a F. Krištof po 3, Nagyidai 0,5 L. Kiss ml. a C. Máté po 2,5, Ľ. Szabó a Sz. Tóth po 1), Hraň - Veľké Kapušany B 11:7 (Šinkár 4,5, Mich. Mihajlo a Hrivňák po 2,5, Mar. Mihajlo 1,5 Kóbori 3, Szanyo a Sabo po 2), Lokomotíva Košice D - Trebišov B 14:4 (Šimoňák 4,5, Papáč 4, Fotta 3, Horvát 2,5 Ščerba 2,5, Bandoľa 1, Popaďák 0,5), Poproč - Valaliky 11:7 (Popovič a Poracký po 2, Kozák a Fabián po 1, 5 x WO Kacvinský 4,5, Drotárová 2,5).

1. Lokomotíva D862094:5022

2. Valaliky861191:5321

3. V. Kapušany A8602102:4220

4. Čečehov851292:5219

5. Michalovce B842277:6718

6. Poproč841370:7417

7. Trebišov B831462:8215

8. V. Kapušany B831467:7715

9. Trebišov A821550:9413

10. Vojčice C811657:8711

11. Hraň811645:9911

12. M. Kamenec810757:8710

IV. liga mužov Vihorlatská - 8. kolo - Jabloň - Medzilaborce 12:6 (Židzik 4,5, Lebloch 3,5, Paulišin a Gazdík po 2 Mazanec a V. Šmiga po 2,5, Salák 1), Snina C - Belá n/C B 8:10 (Charitun 3, Kontuľ 2,5, Koscelanský 1,5, Bogner 1 R. Šmiga 4,5, Ovad 3, Hrežík 1,5, J. Bednár 1), VSTK Vranov n/T E - Zemplínske Hámre 9:9 (Tkáč a Mrážik po 2,5, Zimný a Hajduk po 2 Širgeľ a Cogan po 3,5, Dzubák 2), Topoľovka B - Kamenica n/C B 9:9 (Krokker, Rada a Balogač po 2,5, Švigar 1,5 Sabo 4, J. Starec a Nitkulinec po 2, Sojčák 1), Tecák Vranov n/T - Kamenica n/C A 8:10 (Nemčík, Stredný, Časár a Mokroluský po 2 Pavlotty 4,5, Bocko 2,5, Babják a Bokša po 1,5), Udavské - Snina B 18:0 (D. Gajdoš st., M. Gajdoš, Zubek a Chomča po 4,5).

1. Udavské8800127:1724

2. Kamenica A861187:5721

3. Snina B851271:7319

4. Z. Hámre842271:7318

5. VSTK E841371:7317

6. Jabloň841371:7317

7. Kamenica B823368:7615

8. Medzilaborce830567:7714

9. Snina C814361:8314

10. Tecák821565:7913

11. Belá B810753:9110

12. Topoľovka B802652:9210

IV. liga mužov Zemplínska - 8. kolo - Falkušovce - Sobrance 9:9 (Pažitka 3, Mišinský, Hrabovský a Eštok po 2 Macík 4,5, Varchola 3,5, Timočko a Copák po 0,5), Michalovce C - Borša 8:10 (Jakubu 4,5, Mrug 1,5, Maskaľ a Kostovčík po 1 Nagy a E. Balogh po 3,5, Sopko 2, Hajdu 1), Veľký Horeš - Čičarovce 6:12 (L. Kovács a Szallár po 2,5, A. Balogh a Širokman po 0,5 - N. Molnár a Z. Csanak po 4, Űveges a J. Molnár po 2), Malý Kamenec B - Pribeník 9:9 (Bók a Z. Máté st. po 3, B. Kiss 2, L. Kiss st. 1 Filep st. 4,5, A. Tóth 2,5, Fülöp 1,5, Filep ml. 0,5), Sečovce - Budkovce 13:5 (Poľačok a Sedlák po 4, Koščo 3, Kolesár 2 Gerboc 2,5, Astaloš 1,5, Mištanič a Olejár po 0,5), Čečehov B - Parchovany 7:11 (Mráz 3,5, Hreňo a M. Štefanič po 1,5, Vaľo ml. 0,5 Baranišin 4, Szcepaniak 3, Račok a Lehončák po 2).

1. Falkušovce861196:4821

2. Borša860288:5620

3. Michalovce C8602102:4220

4. Sobrance851281:6319

5. Čičarovce850381:6318

6. Sečovce842279:6518

7. Parchovany841374:7017

8. M. Kamenec B831461:8315

9. V. Horeš821561:8313

10. Pribeník812549:9512

11. Čečehov B811656:8811

12. Budkovce800833:1118

V. liga mužov Michalovsko-sobranecká - 6. kolo - Michalovce D - Budkovce C 12:6 (Salma a Dlugoš po 3,5, Gecko 3, Sokáč 2 - Pivarník 2,5, M. Horňák 2, Astrab 1,5), Veľké Kapušany C - Kaluža 12:6 (J. Lakatoš 4,5, A. Karlík a L. Lakatoš po 3,5, J. Karlík st. 0,5 Fencík 3, J. Gomboš, Sorokáč a Kark po 1), Budkovce B - Falkušovce B 3:15 (Bréda 2, K. Minda st. 1 - Behunčík a Onody po 4,5, Štefan 3,5, Frenák 2,5), Slávia Michalovce - Vojany 7:11 (Paulina 3, P. Lukáč 2,5, Brandabúra 1,5 J. Lukáč 4,5, Havrila 2,5, Lengyel a Palinský po 2), Kaluža Michalovce D 11:7 (Bendžuch 4,5, Fencík a Sorokáč 3, Stariat 1 Salma a Dlugoš po 2,5, Gecko 1,5, Sokáč 0,5).

1. Falkušovce B650173:3516

2. Vojany650163:4516

3. V. Kapušany C550073:1715

4. S. Michalovce530250:4011

5. Kaluža530245:4511

6. Michalovce D610544:64 8

7. B. Polianka510430:60 7

8. Budkovce B510426:64 7

9. Budkovce C 500528:62 5

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.