Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Zmeny v Michalovciach

Sportnet|Publikované 10. dec 2007 o 23:00

V kádri nastanú zmeny smerom von aj dnu. Vracia sa stredopoliar Čavojský, Beličák mieri do Malajzie.MICHALOVCE. V prvoligovom MFK Zemplín

V kádri nastanú zmeny smerom von aj dnu. Vracia sa stredopoliar Čavojský, Beličák mieri do Malajzie.

MICHALOVCE. V prvoligovom MFK Zemplín Michalovce sa udiali a udejú zmeny v hráčskom kádri. Už záver jesennej časti naznačil, s ktorými hráčmi sa počíta, už teraz je možné povedať, ako sa bude kryštalizovať káder pre jarnú časť.

Bitka o Rodingera

Isté je, že odchádzajú stopéri Cifranič a Beličák, ktorý má namierené do Malajzie. Hosťovanie sa končí Tomovčíkovi, Devečkovi, Žofčákovi a Liluašvilimu. Otáznik visí nad zotrvaním Bačíka a Gericha. "S Nitrou budeme o Devečkovi rokovať, hosťovanie Žofčákovi predĺžime a na Liluašviliho musíme čakať. Náš najlepší strelec sa vrátil do kmeňového Metalurgu Doneck a pokiaľ Ukrajinci nebudú mať oňho záujem, budeme konať. Najväčší záujem je o brankára Rodingera, o ktorého sa vážne zaujíma Prešov a dokonca aj bratislavský Slovan," prezradil predseda predstavenstva akciovej spoločnosti MFK Zemplín Michalovce, Igor Šoltinský.

Návrat Čavojského

Zmeny sa nedejú len smerom von z kádra, ale postupne sa v Michalovciach objavujú aj nové tváre. Už v piatkovom zápase proti Humennému sa v drese MFK Zemplín objavili talentovaní Karafa zo Strážskeho, Repovský a Kaplár z Veľkých Kapušian, brankár Pacanovský z Ostravy či útočník Geroč z Veľkých Revíšť. "Včera sa na tréningu objavil náš bývalý hráč Roman Čavojský, s ktorým sme viac-menej dohodnutí. S MFK Košice rokujeme o príchode stredopoliara Ľ. Gajdoša a obrancu Mikuláša Tótha. V hre je viacero hráčov, ale zatiaľ nechcem predbiehať," doplnil I. Šoltinský.

Zajtra proti Trebišovu

V Michalovciach momentálne prebieha zimná predpríprava, v rámci ktorej MFK Zemplín zajtra odohrá druhé stretnutie. O 11.00 hod. si na vlastnom umelom ihrisku zmeria sily s Trebišovom. "Už zápas s Humenným ukázal, že v zimnom období je umelá hracia plocha neoceniteľná. Aj keď ešte nemáme celkom dokončené terénne úpravy, myslím, že záujem o ňu je zo strany klubov z okolia už teraz veľký," dodal.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.