Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

ZMENA: Proti Leviciam na SOU železničnom!

Sportnet|Publikované 12. nov 2007 o 23:00

Basketbalisti Slávie TU Košice nebudú hrať sobotňajší domáci extraligový duel proti Leviciam v telocvični na ulici Boženy Němcovej. Odohrajú ho o 19.

hodine v hale SOU železničného na Palackého ulici.

KOŠICE. Cirkus okolo miesta konania nastal preto, lebo na tradičnom mieste v Infiniti aréne sa hrať nemôže, pretože tam v sobotu bude prebiehať turnaj olympijských nádejí v zápasení a Levice s dohrávkou v nedeľu nesúhlasili.

Dezinformácia z SBA

Aj v našom denníku sme vás včera informovali, že duel sa odohrá o 14. hodine v hale na ulici Boženy Němcovej. Takto to vo svojej oficiálnej správe vydala hracia komisia Slovenskej basketbalovej asociácie (SBA). Bola to však dezinformácia. "Neviem, ako sa to tam vôbec dostalo. V telocvični na ulici Boženy Němcovej by sa hrať ani nedalo, pretože tam nie sú výbehové zóny, takže nespĺňa extraligové kritériá," uviedol generálny manažér Slávie TU Matúš Patarák.

Začiatok o 19. hodine

Správna informácia teda znie, že stretnutie 11. extraligového kola Slávia TU Levice sa uskutoční v hale SOU železničného na Palackého ulici, kde svoje domáce zápasy hrávajú ženy Cassovie. Neplatí ani čas, hrať sa nebude o 14. hodine, ale až o 19. hodine. Toto by už malo byť definitívne riešenie problému, ktorý technikom vznikol kvôli obsadenosti Infiniti arény iným podujatím. "Už by sa na tom naozaj nemalo nič meniť, aj keď v Košiciach človek nikdy nevie," vraví M. Patarák.

Pred mužmi ženy Cassovie

Technici tak v hale na Palackého ulici na svoj sobotňajší duel nastúpia po ženách Cassovie. Fanúšikovia basketbalu teda môžu v spomínanom športovom stánku stráviť celé popoludnie, keďže o 16. hod. je tam na programe ženský extraligový súboj Cassovie proti Banskej Bystrici a o tri hodiny neskôr už spomínaný zápas Slávie TU s Levicami.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.