Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Zmaže Jasenov plavnické nuly?

Sportnet|Publikované 6. sep 2012 o 22:00

Po siedmom kole piatej ligy (skupina sever) je lídrom celok z Plavnice. Zatiaľ nepoznal súpera, ktorý by mu vzal v zápase čo i len bod.

Po siedmom kole piatej ligy (skupina sever) je lídrom celok z Plavnice. Zatiaľ nepoznal premožiteľa, ba ani súpera, ktorý by mu vzal v zápase čo i len bod.

JASENOV. Ak dodáme, že Plavnicu zdobí skóre 13:0, možno konštatovať, že vstup do sezóny sa im vydaril. V nedeľu sa zatiaľ piatoligový suverén predstaví na jasenovskom trávniku s dvoma nulami v štatistike tabuľky - bez prehry a inkasovaného gólu.

Po troch rokoch opäť usadol na jasenovskú lavičku Michal Kopej. Od júna 57-ročný bývalý futbalista Chemlonu Humenné, Banskej Bystrice, Lokomotívy Košice či Slavie Praha, po skončení aktívnej kariéry najčastejšie trénersky pôsobiaci v humenskom (napr. pohárová sezóna FC Chemlon Humenné, neskôr najmä mládež) i jasenovskom futbale. Hrajúcim asistentom je Róbert Chalupka.

Obaja aktéri nedeľňajšieho šlágra pod Jasenovským hradom boli v uplynulej sezóne nováčikmi súťaže. Vo vzájomných súbojoch vyšli spokojní vždy Jasenovčania - na Spiši vyhrali 2:0 (Vožný 2), jarná domáca odveta dopadla rovnakým výsledkom, keď sa gólovo presadili Vasiľ a Čerňa.

Uplynulá sezóna teda priala v tomto súperení jasenovským farbám. Ostane to aj po víkende?

Už aj s Dudičom?

Už aj s Dudičom? Aj toto je pred zápasom dôležitá otázka. Jasenovský brankár je totiž výraznou oporou mužstva. Už tretí týždeň je zranený. Doma proto Dlhému Klčovu (3:2) sa postavil medzi žrde so sebazaprením, v Kľušove (2:6) ani vo Finticiach (0:3) nechytal.

Aj obsadenie postu jasenovského brankára totiž môže byť proti kvalitnému súperovi pre výsledok vážnym jazýčkom na váhach.

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.