Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Zlepšenie Novovešťaniek z kola na kolo

Sportnet|Publikované 26. okt 2008 o 23:00

SP. NOVÁ VES. Druhé víťazstvo si v sobotu pripísal do extraligovej tabuľky nováčik zo Spišskej Novej Vsi. Začínajú si veriť Druhý plný bodový

SP. NOVÁ VES. Druhé víťazstvo si v sobotu pripísal do extraligovej tabuľky nováčik zo Spišskej Novej Vsi.

Začínajú si veriť

Druhý plný bodový zisk veľmi potešil, ale ešte viac je spokojnosť so zlepšujúcim sa herným prejavom Spišiačok.

"Teší má, že dievčatá si začínajú veriť. Dávajú víťazné lopty. Od zápasu k zápasu idú vyššie a vyššie, čo sa týka herného prejavu. Doterajšie nešťastné prehry v Žiari n/H a Žiline by som skôr pripisoval k nezohratosti družstva. Prejavovalo sa to hlavne v závere setov. V súboji s Podbrezovou dievčence ukázali, že vedia potiahnuť aj tie "koncové" lopty," spokojne skonštatoval prezident VK Spišská Nová Ves František Lipták.

Prichádzajú diváci

Ďalším pozitívom je atmosféra na domácich zápasoch Novovešťaniek. Postupne si športová verejnosť nachádza cestu do športovej haly na ženský extraligový volejbal.

"Túto podporu hľadiska už nám začína závidieť celá slovenská extraliga. Pre dievčatá je to ďalší hráč na palubovke," pochválil domáce publikum prezident klubu.

Reprezentácia

Kvalitné podmienky a výborné publikum pritiahli už do metropoly Spiša slovenské basketbalové reprezentácie mládeže, mužov a žien. Na funkcionársko-diplomatickom poli sa aj volejbalovému klubu začína dariť. Bol tu prezident slovenskej volejbalovej federácie. Prisľúbil na organizáciu finále Slovenského pohára mužov a žien, ktoré sa budú konať v Spišskej Novej Vsi 31. januára budúceho roku," dodal František Lipták.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.