Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Zlato zo slovenského pohára pre Popradčanov

Sportnet|Publikované 20. nov 2003 o 23:00

Poprad - Športová hala v Bratislave privítala gymnastky z celého Slovenska. Súťažili tu dievčatá v kategóriách mladšie žiačky, staršie žiačky,

juniorky a ženy. Medzi 88 pretekármi ŠŠS športovej gymnastiky GY-TA reprezentovali dievčatá v dvoch kategóriách. Medzi mladšími žiačkami vybojovala Branislava Tvrdá pekné 18. miesto, Laura Lištiaková 21. miesto a Katka Králiková 30. priečku. Pre nemoc nenastúpila Monika Voláková, ktorá je momentálne na piatom mieste v slovenskom pohári. Medzi staršími žiačkami naše dievčatá opäť siahli na medaily. Bronzovú medailu získala Barbara Kantorová - 36,30 bodu, tesne za ňou sa umiestnila Valéria Laskovičová - 35,950 bodu, jedenástka skončila Viera Trnková a trinásta Anna Mirossayová. V družstvách sa Trnková s Mirossayovou umiestnili na krásnom piatom mieste. Obrovskú radosť však prežívala celá popradská výprava, keď zlato opäť získali Kantorová s Laskovičovou a ako družstvo získali cenné body do celkového poradia v slovenskom pohári. Veríme, že na novembrových majstrovstvách Slovenska v Košiciach sa dievčatám z GY-TY bude opäť dariť.