Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Živé prenosy sprostredkuje 60 spoločností do 115 krajín sveta

MS v hokeji. (Autor: Ilustračné foto.)
TASR|Publikované 9. máj 2014 o 11:00

Každý zápas bude snímať priamo v okolí ľadovej plochy viac ako 20 kamier vrátane ultrarýchlych zariadení na bránkových čiarach a nad stredovým kruhom.

MINSK. Medzinárodná hokejová federácia (IIHF) uzavrela zmluvy s viac ako 60 vysielacími spoločnosťami zo všetkých kontinentov, ktoré sprostredkujú všetky zápasy z MS v Bielorusku do 115 krajín sveta.

Diváci si budú môcť vychutnať televízne prenosy zo šampionátu v HD kvalite. Za výrobu signálu od hlavnej spoločnosti s exkluzívnymi právami budú zodpovedať dva vonkajšie prenosové vozy s podporou ďalších ôsmich umiestnených pri oboch halách v Minsku.

Každý zápas bude snímať priamo v okolí ľadovej plochy viac ako 20 kamier vrátane ultrarýchlych zariadení na bránkových čiarach a nad stredovým kruhom. Súčasťou televízneho prenosu bude aj poskytovanie prehľadu štatistík či iných služieb. IIHF pripravila pre hokejových nadšencov aj živé vysielanie na internete, ktoré je za príslušný poplatok sprístupnené užívateľom po celom svete.

Celkovo sa na MS v Bielorusku odohrá 64 zápasov, finále je na programe v nedeľu 25. mája o 20.00 v Minsk aréne. Informoval oficiálny web šampionátu.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.