Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Zimné správy agentúry jpp

Sportnet|Publikované 8. dec 2008 o 23:00

O poriadny rozruch sa v závere minulého týždňa postaral na Spiši veľmi dobre známy futbalista-tréner Jaroslav Zajac. Niekoľkokrát zazvonil mobil so

strašidelnou otázkou - je pravda, že Jaro Zajac zomrel? A tak sme Jarovi priamo do neba (či pekla?) zavolali.

"Takmer je to pravda. Je to však menovec, s ktorým sme priatelia od detstva. Na parte dokonca aj vek pasoval," vysvetlil zvláštnu situáciu ešte nedávno tréner Spišskej Novej Vsi.

Teraz si z neho kamaráti robia srandu. Napríklad taký starý známy Peter Urich už mu volal, čo má robiť s tým vencom, čo pre neho kúpil.

Spišaréna alebo niečo iné

Už takmer všade na Slovensku väčšinu staručkých zimných štadiónov hrdo premenovali na arény. A čo sme my Spišiaci horší?! Aj náš vynovený zimák dostal obrovskú ceduľu s nápisom SPIŠARÉNA. Lenže po niekoľkých dňoch veľký nápis na priečelí zimáku zmizol. Údajne sa tento nápis a jeho formát nepáčil, a tak sa prerába.

Vianočný stromček

Pamätáte sa ešte, ako sme vlani kritizovali chýbajúcu vianočnú výzdobu na zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi? Samotné mesto už krásne žiari, aj vo VIP priestoroch na zimáku je vianočný stromček. Možno sa šéf STEZ Magdoško buchne po vrecku a zimák bude svietiť vianočnou výzdobou. Už je najvyšší čas, Vianoce klopú na dvere.

Bude hudba?

Keď už tie dnešné správy sú s prívlastkom zimné - ešte jeden postreh zo zimného štadióna. Je snahou prilákať na štadión čo najviac divákov. To, že je vstupné privysoké - dá sa prežiť, že je na zimáku poriadna zima - aj to sa dá prežiť. Ale prečo divákovi aspoň cez tie prestávky nepustia nejakú rezkú muziku? Na hokeji je tichá atmosféra ako na pohrebe. Úplne o niečom inom je to na basketbale. Rovnako hudobné spestrenie by sme privítali aj na extraligovom volejbale.

Dnes na basketbal

Po nešťastnej prehre v Dolnom Kubíne sa dnes ide znova na basketbal. V Stredoeurópskej lige sa dnes na Spiši predstaví rakúsky Klosterneuburg.

(jp)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.