Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Zemplínčania na Detvu nestačili

Sportnet|Publikované 28. nov 2002 o 23:00

V predohrávanom stretnutí 22. kolaI. hokejovej ligy zvíťazila Detva na domácom ľade nad Michalovcami 4:2.HK Detva - Dukla Michalovce 4:2 (3:1,

V predohrávanom stretnutí 22. kola

I. hokejovej ligy zvíťazila Detva na domácom ľade nad Michalovcami 4:2.

HK Detva - Dukla Michalovce 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)

Na svoj prvý zápas po roku nastúpil útočník domácich Jozef Čierny. Domáci od začiatku začali produkovať celoplošný kombinačný hokej. Už v 5. minúte sa ujali vedenia vo vlastnom oslabení a vyzeralo to na jednoznačný zápas. Od druhej časti hry však hostia

spresnili obranu a vyrovnali obraz hry. V závere sa domáci hokejisti dopúšťali zbytočných faulov a tak zdramatizovali priebeh zápasu. Hosťom sa nepodarilo v 56. minúte využiť výhodu o dvoch hráčov.

Góly: 5. Šlamiar, 15. Benko, 20. Mužík, 38. Harabin - 10. Bušány, 24. Kopas. Rozhodovali: Matula - Lokšík, Rakyta, vylúčení: 6:5, presilovky: 2:0, oslabenia: 1:0, 509 divákov.