Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Zeleno-bieli šetria, trénovať začnú až po týždennej pauze

Sportnet|Publikované 12. nov 2002 o 23:00

Prešov Plány na najbližšie dni v prešovskom druholigovom Tatrane sa nám, aspoň podľa slov prezidenta klubu Stanislava Gregu i trénera Jána Molku

(na fotografii) dosť nepresvedčivé. Možno je to len náš postreh, ale faktom je, že FC Tatran Prešov sa zmieta v ekonomických problémoch. Treba platiť vodu, plyn, elektrickú energiu. Takže nejaké tie dni voľna, kedy mužstvá nebudú trénovať, čosi klubovej pokladnici ušetria a nakoniec, hráči, ktorí boli celú jeseň pod značným psychickým tlakom, si od lopty trochu oddýchnu.

"Pôvodne sme mali trénovať do konca tohto týždňa, ale po pondelňajšom sedení s predstaviteľmi klubu, sa moje pôvodné zámery zmenili. Naši druholigisti dostali teda voľno a znovu začneme trénovať od budúceho pondelka v niektorej z prešovských športových hál, alebo telocviční. Príprava v takejto podobe by mala prebiehať do 13. decembra a zimnú časť by sme potom odštartovali 7. januára 2003," stručne ozrejmil najbližšie tréningové plány po jeseni v tabuľke trinásteho FC Tatran Prešov tréner Ján Molka.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.