Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Zelenay po útoku železnou tyčou v nemocnici

SITA|Publikované 30. mar 2006 o 09:59

BRATISLAVA 30. marca (SITA) - Slovenský tenista Igor Zelenay sa stal pred niekoľkými dňami v Novom Meste nad Váhom terčom brutálneho útoku železnou tyčou, ktorý mu spôsobil početné zranenia. Zelenaya ...

BRATISLAVA 30. marca (SITA) - Slovenský tenista Igor Zelenay sa stal pred niekoľkými dňami v Novom Meste nad Váhom terčom brutálneho útoku železnou tyčou, ktorý mu spôsobil početné zranenia. Zelenaya hospitalizovali v nemocnici na úrazovej chirurgii vo vážnom stave. Túto informáciu priniesol denník Nový Čas. Otec slovenského tenistu pre agentúru SITA potvrdil, že prvé vyšetrenia dopadli dobre a stav jeho syna sa zlepšuje. "Svoje určite zohráva aj to, že je športovec a celý život má správnu životosprávu. Nechcem však predbiehať, čo bude ďalej s jeho kariérou," uviedol Zelenay st. Útočník, ktorý ovalil 23-ročného tenistu železnou tyčou, je stíhaný na slobode a za pokus o ublíženie na zdraví mu hrozí trest odňatia slobody na 4 až 10 rokov. Prípad je v štádiu vyšetrovania.

Rebríčkovo šiesty najlepší Slovák Igor Zelenay (337. v ATP Entry) mal hrať pôvodne v tomto týždni na turnaji kategórie fiutures v anglickom meste Bath, kde však už nestihol vycestovať. Zelenay figuruje v širšom výbere slovenských tenistov pre Davisov pohár a v najprestížnejšej tímovej súťaži mužských tímov si už dokonca aj raz zahral - v roku 2003 po boku Karola Becka vo štvorhre v zápase euroafrickej zóny v Luxembursku.


Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.