Streda, 14. apríla, 2021Meniny má Justina

ZAZNAMENALI SME

Sportnet|3. nov 2005 o 00:00

V hádzanárskom Tatrane vymenili tréneraPrešov Zaujímavú informáciu sme sa dozvedeli z prešovskej hádzanárskej kuchyne. V Tatrane Prešov menili

V hádzanárskom Tatrane vymenili trénera

Prešov Zaujímavú informáciu sme sa dozvedeli z prešovskej hádzanárskej kuchyne. V Tatrane Prešov menili trénera. Konkrétne trénera mladších dorastencov Miroslava Miňa v rozohranej súťaži vystriedal Peter Krajč, v minulosti úspešný mládežnícky tréner v zelenobielom tábore.

"Od prvého novembra je trénerom prvoligových mladších dorastencov Tatrana Prešov Peter Krajč," potvrdzuje majiteľ klubu M. Chmeliar a hneď uvádza dôvody zmeny. "S výsledkami práce M. Miňa sme neboli stopercentne spokojní. Netajím, svoju rolu pri konečnom rozhodnutí zohrali aj nekorektné postoje trénera Miňa voči klubu, prezentované z pozície spolupracovníka v jednom slovenskom denníku. P. Krajč nie je v klube nováčikom. Bol trénerom nášho posledného dorasteneckého majstra republiky. Ako tréner slovenských mládežníckych výberov má dostatočne zmapované hádzanárske talenty pod Tatrami, je tvorivým typom. Preto sme sa po určitej odmlke dohodli na opätovnej spolupráci. Pritom však, ani za M. Miňom dvere nezatváram."

(leš)

Súvisiace články