Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

ZAZNAMENALI SME: Fanúšikovia Michaloviec žiadali hlavu trénera Kisela

Sportnet|Publikované 24. sep 2006 o 22:00

Michalovce Futbalisti MFK Zemplín v sobotu opäť nepodali výkon, ktorý by sa čo i len priblížil k priemeru prvej ligy. Toľko, tenisovo povedané,

nevynútených chýb sa nevidí ani na stretnutí regionálnych súťaží. S tým súviseli pokazené kombinácie, skoro žiadne šance a logicky aj nespokojnosť obecenstva. Tentoraz sa michalovskí futbalisti nemôžu vyhovárať na rozhodcov ani na nič iné, spytovať si musia svedomie predovšetkým oni sami, respektíve tí, ktorí sú za ich výkony zodpovední. Už dávno klub z centra Zemplína neponúkal takú hernú mizériu, ako práve teraz. Aj keď v utorok proti Rimavskej Sobote sa MFK Zemplín vypol k ozaj sympatickému výkonu, v sobotu proti Podbrezovej opäť skĺzol do podpriemeru a potvrdil, že duel s Gemerčanmi bol iba náhodným zábleskom. Michalovce hrali zle už s Humenným i v Prešove, zápas s Podbrezovou bol iba potvrdením toho, že súčasné mužstvo MFK Zemplín má problém hlavne samo so sebou, nieto ešte so súperom. V sobotu lepšia a futbalovejšia Podbrezová nijako herne neoslnila, priznal to aj tréner ŽP Šport Anton Jánoš, no k trom bodom bola oveľa bližšie. To preto, že jej výkon bol aspoň priemerný, hráči hostí si občas vedeli aspoň presne prihrať, zacentrovať či vystreliť. Na domácej strane bolo takýchto momentov žalostne málo. Mužstvo, ktoré ešte na začiatku súťaže čosi hralo, už akoby strácalo dych, no najmä body a zákonite aj postavenie v tabuľke. Účasť v prvej štvorke je nenávratne preč, cesta do jarnej baráže s účastníkmi Corgoň ligy je zarúbaná, aj keby Šaľa, Rimavská Sobota a spol. kráčali Michalovciam oproti. Aj preto sa tvrdé jadro fans MFK Zemplín dožadovalo po stretnutí hlavy trénera Karola Kisela. Pokriky "Kisel von", či "My chceme svoj Zemplín", boli ešte tým najslušnejším, čo z úst najskalnejších priaznivcov odznelo.

Zlé výsledky a slabú hru Michaloviec v tejto sezóne si už odskákali asistent trénera Radoslav Kačala a stredopoliar Ľubomír Horochonič, ktorí dostali po stretnutiach so Zlatými Moravcami, respektíve Humenným "kopačky". Kto to bude tentoraz? Zdá sa, že práve tréner Karol Kisel, ktorý už na včerajší tréning mužstva neprišiel a zdá sa, že dnes dostane jeho odchod z lavičky MFK Zemplín aj oficiálny punc.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.