Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

ZAUJALO NÁS - Už päť kôl nepoznajú príchuť víťazstva

Sportnet|Publikované 23. okt 2006 o 00:00

Rudňany Vstup do nového ročníka 2006/2007 vyšiel Rudniancom veľmi dobre. Na domácom trávniku v žiari reflektorov sa im darilo a cenné bodíky nosili

aj z vonku. Lenže za posledných päť kôl akoby uťal. Je pravda, že tri zápasy z toho hrali vonku, ale v sobotu doma opäť len remizovali, keď bod zo Spiša si odniesla Rožňava.

"Vzhľadom na priebeh stretnutia sme si zaslúžili vyhrať. No keď nebude premieňať také vyložené šance, aké sme mali, ťažko hovoriť o víťazstve. Rožňava nehrala zle. Mladí behaví chlapci sa snažili. V prvom polčase sme im aj nechali o niečo viac priestoru a hralo sa hore dole. Hostia môžu ďakovať za bod hlavne brankárovi, ktorý im vychytal remízu. Nám v koncovke chýba dôraz a rozvaha. Napríklad v minulosti z podobných príležitostí dával Igor Dunka góly, včera triafal kdesi do stožiarov," zhodnotil sobotňajšie stretnutie tréner OŠK Rudňany Jaroslav Zajac.

Do konca jesennej časti už veľa kôl nezostáva. Nielen na Rudniancoch, ale aj v iných stretnutiach je badateľná "únava materiálu" a hráči akoby už čakali na zimnú prestávku. "Hlavne jar bola u nás veľmi náročná. Už cítiť u chlapcov na konci kalendárneho roka a jesennej časti únavu. Hoci na ihrisku veľmi chcú, nedarí sa im podľa ich predstáv," skonštatoval J. Zajac.

Súvisiace články