Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Zaujalo nás - Tatranci sa s Flensburgom nešetrili

Sportnet|Publikované 9. nov 2004 o 23:00

Prešov Extréner hádzanárov Tatrana Prešov Peter Hatalčík na poslednej večeri s mužstvom po jeho odvolaní zaželal svojim bývalým zverencom všetko

najlepšie a podľa slov majiteľa klubu Miloslava Chmeliara im pred zápasom s Flensburgom odporúčal, aby sa zbytočne "nešťavili" a radšej šetrili sily na rozhodujúci zápas o postup do osemfinále Ligy majstrov v Karvinej. Jeho nástupca na lavičke zeleno - bielych mal však na šetrenie silami iný názor.

"Aj do tohto zápasu sme šli s úmyslom nechať na palubovke všetky sily a zdravo sa pobiť o výsledok našimi typickými zbraňami. Nekompromisnou obranou a rýchlymi kontrami. Bez mimoriadnych taktických špekulácií, nebodaj zdržiavania a takýmto spôsobom šetrenia silami. Ligu majstrov títo hráči nehrávajú predsa každý deň. Niektorí možno prvý a posledný raz v živote. Navyše v prostredí jedného zo špičkových európskych tímov. Preto som našim hráčom prízvukoval, aby hrali nielen o dôstojný výsledok, ale ukázali všetko svoje umenie. Vrátene bojovnosti, nasadenia. Nech nehľadia, že krátko po návrate domov zase nasadnú do autobusu a pôjdu na interligu. Určite takto k zápasu mužstvo pristúpilo. Škoda len, že dohrávalo v okyptenom zložení. Kompletní by sme dali hádam súperovi aj viac zabrať. Rozhodne sme ale ničím na ihrisku nešetrili," ubezpečil J. Žuravľov (na snímke).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.